Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Koronawirus. 9 nowych przypadków na Podkarpaciu, 6 osób wyzdrowiało [15.07.2020]

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 9 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 6 osób wyzdrowiało. Liczba zakażonych na Podkarpaciu wzrosła do 979 osób.
 

Jak informuje Podkarpacki Inspektor Sanitarny, nowe przypadki to: 5 osób z powiatu jarosławskiego, 2 osoby z powiatu mieleckiego – przebywający w izolacji oraz po jednej osobie z Przemyśla i powiatu przemyskiego, które są hospitalizowane.

Wyzdrowiało 5 osób z powiatu jarosławskiego oraz jedna osoba z powiatu przemyskiego.

Obecnie na Podkarpaciu mamy potwierdzone 979 przypadków zakażenia koronawirusem. 501 osób wyzdrowiało, 55 zmarło.

Pod nadzorem pozostaje 23 osoby, 2293 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 324 osoby. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 99 osób.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1300 zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 31 osób [19.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Nie żyje 55-letnia kobieta

PODKARACIE. Na DW855 doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem. W wypadku zginęła kierująca jednośladem, 55-letnia mieszkanka gminy Zaklików. Droga wojewódzka nr 855 jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

Podkarpacie

Wybrano wykonawcę dokumentacji dla obwodnicy Kolbuszowej

PODKARPACIE. GDDKiA Odział w Rzeszowie rozstrzygnęła przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej dla budowy obwodnicy Kolbuszowej w ciągu drogi krajowej nr 9. Jeśli nie wpłyną odwołania, wkrótce możliwe będzie podpisanie umowy.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu [18.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach i zgonach na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 560 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 2 osoby [15.03.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 567 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Tragedia na stawie w Zgodzie. Pod nastolatkami załamał się lód. Jeden nie żyje

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w weekend na stawie w Zgodzie koło Jarosławia. Pod trzema nastolatkami załamał się lód. Dwóm udało się uratować, trzeci – pomimo reanimacji – zmarł.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 31 osób [12.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zakażeń w tym roku [11.03.2021]

 PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach i zgonach na Podkarpaciu.

Reklama