Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

Koronawirus. 9 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [3.05.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Mamy 9 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackie. 8 kolejnych osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła.

Nowych 9 potwierdzonych przypadków to: 3 osoby z powiatu jarosławskiego (młoda kobieta i w sile wieku oraz młody mężczyzna), starszy mężczyzna z Tarnobrzega oraz 5 osób z powiatu tarnobrzeskiego (mężczyzna i kobieta w sile wieku, dziecko oraz starsza kobieta i mężczyzna). Wszystkie te osoby przebywają w izolacji.

Kolejne 8 osób, które wyzdrowiało to : 5 osób z powiatu jasielskiego oraz 3 osoby z powiatu sanockiego.

Potwierdzono również nowy przypadek śmiertelny. W dniu dzisiejszym, w szpitalu w Łańcucie zmarł 86-letni mężczyzna.
 
Aktualna sytuacja w województwie podkarpackim:

- do tej pory w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przebadano 10399 próbek
- 85 osób pozostaje pod nadzorem
- 5074 poddane jest kwarantannie
- 26 osób przebywa w izolacji domowej
- 78 osób jest hospitalizowanych
- 350 przypadków zakażenia
- 222 osoby wyzdrowiały
- zmarły 24 osoby

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w powiecie sanockim. Nie żyje 14-letnia dziewczynka

PODKARPACIE. Trwa ustalanie okoliczności wypadku, do którego doszło w Porażu. Kierowca audi potrącił dwie 14-letnie dziewczynki. Niestety jedna z nich zginęła. Kierowca był pod wpływem alkoholu.

Podkarpacie

Czasowe przywrócenie ruchu dwukierunkowego na moście w Huzelach

PODKARPACIE. W długi czerwcowy weekend ruch na moście w Huzelach będzie dwukierunkowy.

Podkarpacie

Więcej policyjnych patroli na podkarpackich drogach

PODKARPACIE. W długi weekend podkarpaccy policjanci zadbają, aby na głównych szlakach komunikacyjnych ruch pojazdów odbywał się płynnie.

Podkarpacie

Cztery osoby ranne w wypadku na DK94 w Ropczycach

PODKARPACIE. Zderzyły się tam dwa samochody. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 3 nowe przypadki, 1 ofiara śmiertelna

PODKARPACIE. 394 przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Dzisiaj poinformowano o kolejnych trzech osobach zakażonych.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Zmiana organizacji ruchu na DK28 w Sieniawie. Powstanie tam nowy most

W związku z budową nowego mostu na DK28 w m. Sieniawa zmieniona została organizacja ruchu. Ruch został skierowany na objazd tymczasowy.

Podkarpacie

Koronawirus. 388 zakażonych na Podkarpaciu. Dziś 1 nowy przypadek

​PODKARPACIE. W powiecie przemyskim potwierdzono nowy przypadek zakażenia koronawirusem.

Reklama