Rzeszów - Środa, 24.12.2025
Reklama

Koronawirus. 9 nowych przypadków zakażenia na Podkarpaciu

Dodano: 28.03.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Potwierdzono kolejne 9 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. Łącznie to już 71 osób.

Nowe przypadki to: starsza kobieta z powiatu stalowowolskiego hospitalizowana, 4  osoby z powiatu tarnobrzeskiego: starsza kobieta w ścisłej kwarantannie,  starszy mężczyzna również w ścisłej kwarantannie,  starszy mężczyzna hospitalizowany i starsza kobieta także hospitalizowana, z powiatu przemyskiego kobieta w sile wieku hospitalizowana, z powiatu jarosławskiego mężczyzna w sile wieku, hospitalizowany, młody mężczyzna z powiatu strzyżowskiego w ścisłej kwarantannie oraz młoda kobieta z powiatu sanockiego – hospitalizowana.

Na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 7756 osób, a 10709 poddane jest kwarantannie. Hospitalizowanych jest 95 osób. W laboratorium WSSE wykonano 1890 testów.

15 marca jedna osoba zmarła, natomiast 26 marca potwierdzono wyzdrowienie dwóch osób.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pożar na Podkarpaciu. Zginęły dwie osoby

PODKARPACIE. 20 lutego na terenie województwa podkarpackie dwie osoby straciły życie w wyniku pożarów.

Podkarpacie

Rozpoczęto budowę kolejnego odcinka S19

Inwestycja warta ponad 272 mln zł ma być gotowa w 2022 roku. 

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Nisku. Kierowca peugeota wjechał pod tira

NISKO. Do wypadku doszło ok. godz. 7.30 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 19 w Nisku z ul. Rzeszowską.

Podkarpacie

Ambasador Izraela gościł na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Alexander Ben Zvi  przyjechał na Podkarpacie w związku z wręczenia medalu "SPR Sprawiedliwy wśród Narodów Świata".

Podkarpacie

Ścieżka rowerowa z Soliny do Zakopanego o długości ok. 256 km? Trwa zbiórka podpisów

PODKARPACIE. Trasa rowerowa z Soliny do Zakopanego będzie miała długość ok. 256 km.

Podkarpacie

162 km/h w obszarze zabudowanym

PODKARPACIE. O 112 km/h przekroczył prędkość w terenie zabudowanym 29-letni kierowca volvo.

Podkarpacie

Pijana i z zakazem sądowym przewoziła swoje dziecko niesprawnym samochodem

STALOWA WOLA. Informacja o całym zdarzeniu została przekazana również do sądu rodzinnego.

Podkarpacie

Ukradła kartę płatniczą. Zapłaciła nią 6 razy i oddała do placówki banku

PODKARPACIE. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama