Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Koronawirus. 9 nowych przypadków zakażenia na Podkarpaciu

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Potwierdzono kolejne 9 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. Łącznie to już 71 osób.

Nowe przypadki to: starsza kobieta z powiatu stalowowolskiego hospitalizowana, 4  osoby z powiatu tarnobrzeskiego: starsza kobieta w ścisłej kwarantannie,  starszy mężczyzna również w ścisłej kwarantannie,  starszy mężczyzna hospitalizowany i starsza kobieta także hospitalizowana, z powiatu przemyskiego kobieta w sile wieku hospitalizowana, z powiatu jarosławskiego mężczyzna w sile wieku, hospitalizowany, młody mężczyzna z powiatu strzyżowskiego w ścisłej kwarantannie oraz młoda kobieta z powiatu sanockiego – hospitalizowana.

Na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 7756 osób, a 10709 poddane jest kwarantannie. Hospitalizowanych jest 95 osób. W laboratorium WSSE wykonano 1890 testów.

15 marca jedna osoba zmarła, natomiast 26 marca potwierdzono wyzdrowienie dwóch osób.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zatrzymano poszukiwanego listem gończym 21-latka z Sędziszowa Małopolskiego

SĘDZISZÓW MŁP. Oskarżonemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

W Przemyślu powstanie nowoczesna strzelnica. Znajdzie się na terenie komendy BOSG

PRZEMYŚL. Roboty budowlane mają zakończyć się do końca października 2019 roku.

Podkarpacie

3,5 promila alkoholu nie przeszkadzało mężczyźnie kierować samochodem

PODKARPACIE. W świetle obowiązujących przepisów 39-latkowi grożą surowe konsekwencje.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na dk nr 77. Zginął 67-letni kierowca toyoty

PODKARPACIE. Do wypadku doszło w miejscowości Zaleszany.

Podkarpacie

Badania geofizyczne na trasie przyszłej S19

Zakończono już badania dla odcinków od Domaradza do Barwinka, natomiast na odcinku Babica - Domaradz badania jeszcze trwają.

Podkarpacie

Policyjny pościg za 18-latkiem zakończył się kolizją

KROSNO. Uwagę funkcjonariuszy drogówki zwróciło audi, które z prędkością ponad 100km/h pędziło w kierunku Miejsca Piastowego.

Reklama