Rzeszów - Czwartek, 01.05.2025
Reklama

Koronawirus. Blisko 1300 nowych przypadków na Podkarpaciu [12.11.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE.  W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 1276 nowych zakażeń. Wyzdrowiało kolejne 899 osób. Zmarło 25 mieszkańców województwa.

Najwięcej nowych przypadków odnotowano w Rzeszowie (197 osób) oraz w powiatach: rzeszowskim (112 osób) i dębickim (101 osób). Pozostałe przypadki wg powiatów to:
  • 8 – bieszczadzki
  • 22 – brzozowski
  • 63 – jarosławski
  • 80 – jasielski
  • 28 – kolbuszowski
  • 32 – miasto Krosno
  • 63 – krośnieński
  • 10 – leski
  • 51 – leżajski
  • 90 – lubaczowski
  • 79 – łańcucki
  • 8 – mielecki
  • 24 – niżański
  • 12 – miasto Przemyśl
  • 24 – przemyski
  • 54 – przeworski
  • 17 – ropczycko-sędziszowski
  • 29 – sanocki
  • 52 – stalowowolski
  • 78 – strzyżowski
  • 28 – miasto Tarnobrzeg
  • 14 – tarnobrzeski

Kolejne 25 osób, które zmarły to:
  • 9 kobiet – z powiatu dębickiego (56, 84), krośnieńskiego (80), przeworskiego (86), rzeszowskiego (87), sanockiego (70), tarnobrzeskiego (77), z miasta Krosno (83), z miasta Rzeszów (77),
  • 16 mężczyzn – z powiatu brzozowskiego (92), dębickiego (63, 84), krośnieńskiego (79, 82), leskiego (52, 53), leżajskiego (72), mieleckiego (74), przeworskiego (80), rzeszowskiego (87, 50), sanockiego (71), strzyżowskiego (88) i z miasta Rzeszów (57, 43).
Reklama
Do tej pory na Covid-19 zachorowało 38 033 mieszkańców województwa podkarpackiego. Wyzdrowiało 17 692 osoby, zmarło 666 osób.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 5 osób, 25 890 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 18 725 osób. 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Przyjechała po piwo na stację paliw. Była tak pijana, że miała problem z wyjazdem

PODKARPACIE. 3,5 promila wydmuchała 51-letnia kobieta, która przyjechała na stację benzynową po piwo, a gdy chciała odjechać, nie była w stanie wrzucić biegu. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Alert IMGW. W czwartek burze i silne opady deszczu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia, w związku z burzami jakie spodziewane są w czwartek na Podkarpaciu.

Podkarpacie

„Bieszczadzka ciuchcia” i "Pogórzanin" rozpoczynają sezon turystyczny

PODKARPACIE. W długi weekend majowy Bieszczadzka Kolejka Leśna ponownie wyruszy na tory rozpoczynając nowy sezon turystyczny. Kursy realizowane będą do końca października.

Podkarpacie

Alert IMGW dla Podkarpacia. W piątek burze, grad i trąby powietrzne

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I i II stopnia w związku z burzami jakie prognozowane są w piątek, 18 kwietnia na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Mosty w Domaradzu i Jurowcach do przebudowy. Będą utrudnienia dla kierowców

PODKARPACIE. Do końca 2025 roku na Podkarpaciu powstaną dwa kolejne mosty - w Domaradzu oraz w Jurowcach. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami.

Podkarpacie

Nowy odcinek drogi krajowej nr 9 na Podkarpaciu. Podpisano umowę

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę z firmą Promost Consulting na prace przygotowawcze dla nowego przebiegu drogi krajowej nr 9, od obwodnicy Nowej Dęby (m. Komorów) do obwodnicy Kolbuszowej....

Reklama