Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

Koronawirus. Blisko 280 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 19 osób [30.12.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 279 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 19 osób.

Od początku pandemii w województwie podkarpackim potwierdzono łącznie 58 963 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

W dzisiejszym raporcie MZ, odnotowano 19 nowych przypadków śmiertelnych. Wszystkie te osoby miały choroby współistniejące. Łączna liczba zgonów na Podkarpaciu wzrosła do 1799 osób.

Obecnie na Podkarpaciu wolnych jest 1250 łóżek dla pacjentów z Covid-19, z dostępnych 1888.  Dla najcięższych przypadków dostępnych jest 171 respiratorów, z czego zajętych jest 69.

Nowe potwierdzone przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 6
brzozowski 8
dębicki 10
jarosławski 21
jasielski 3
kolbuszowski 4
krośnieński 6
leżajski 7
lubaczowski 16
łańcucki 25
mielecki 10
niżański 8
przemyski 11
przeworski 4
ropczycko-sędziszowski 0
rzeszowski 39
sanocki 5
stalowowolski 13
strzyżowski 4
tarnobrzeski 14
leski 1
Krosno 2
Przemyśl 16
Rzeszów 28
Tarnobrzeg 18
Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kto wyremontuje most w Tryńczy? Zgłosiło się pięciu chętnych

PODKARPACIE. Do końca rok ma zostać wyremontowany most w miejscowości Tryńcza, w ciągu drogi krajowej nr 77. Do przetargu zgłosiło się 5 firm.

Podkarpacie

Koronawirus. 19 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Tyle samo osób wyzdrowiało [28.07.2020]

PODKARPACIE. W dniu dzisiejszym potwierdzono 19 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Tyle samo osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus. Trzy razy więcej wyzdrowień, niż zakażeń. Zmarła kolejna osoba [27.07.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu wyzdrowiało kolejne 18 osób. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 6 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. W szpitalu w Łańcucie zmarł 57-letni mężczyzna.

Podkarpacie

1 sierpnia na Podkarpaciu zabrzmią syreny

PODKARPACIE. W sobotę 1 sierpnia, w 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na Podkarpaciu zabrzmią syreny alarmowe, które zostaną włączone o godzinie 17.00 i będą emitować sygnał ciągły przez jedną minutę.

Podkarpacie

Powodzianie na kolonii

PODKARPACIE. 36 dzieci z rodzin poszkodowanych wskutek czerwcowej powodzi z terenu województwa podkarpackiego wyjechało w sobotę 25 lipca na kolonię do Wisły (woj. śląskie).

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Jabłonicy Polskiej. Dwie osoby zginęły na miejscu

PODKARPACIE. Bmw wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Na miejscu wypadku zginęli kierowca i pasażer auta. Dwie pasażerki trafiły do szpitala.

Podkarpacie

Rusza infolinia w sprawie Polskiego Bonu Turystycznego

Od 24 lipca od godziny 8.00 pod numerem telefonu 22 11 22 111 będzie można uzyskać informacje na temat Polskiego Bonu Turystycznego.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 20 zakażeń, 20 wyzdrowień. Kolejna ofiara śmiertelna [23.07.2020]

PODKARPACIE. W dniu dzisiejszym potwierdzono 20 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Tyle samo osób wyzdrowiało. W szpitalu w Łańcucie z powodu Covid-19 zmarł starszy mężczyzna.

Reklama