Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Koronawirus. Blisko 300 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 12 osób [10.02.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 290 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 12 osób, z których 10 miało choroby współistniejące.

Wyzdrowiały kolejne 82 osoby. 5197 osób objętych jest kwarantanną. Wykonano 2673 testów, w tym 353 z wynikiem pozytywnym.

Na Podkarpaciu dyspozycji pacjentów chorych na Covid-19 jest 1489 łóżek szpitalnych, z których 710 jest zajętych. Województwo dysponuje 149 respiratorami, z których obecnie 73 jest zajęte.

Nowe przypadki wg powiatów to:

 
bieszczadzki 0
brzozowski 12
dębicki 9
jarosławski 15
jasielski 13
kolbuszowski 3
krośnieński 14
leżajski 9
lubaczowski 3
łańcucki 6
mielecki 26
niżański 9
przemyski 10
przeworski 4
ropczycko-sędziszowski 1
rzeszowski 31
sanocki 11
stalowowolski 6
strzyżowski 9
tarnobrzeski 6
leski 7
Krosno 8
Przemyśl 9
Rzeszów 64
Tarnobrzeg 5

 
Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Burze na Podkarpaciu. Ponad 280 interwencji strażaków

PODKARPACIE. 282 razy interweniowali w niedzielę podkarpaccy strażacy po burzach jakie przeszły nad naszym regionem. Na szczęście nikt nie został ranny.

Podkarpacie

4-latek wypadł z okna na pierwszym piętrze. Śmigłowiec LPR zabrał go do szpitala

PODKARPACIE. 4-letni chłopiec wypadł z mieszkania na pierwszym piętrze. Ranne dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [16.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

93-latek na skuterze zderzył się z ciężarówką - zginął na miejscu

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło dziś rano w miejscowości Pruchnik w powiecie jarosławskim. 93-letek kierujący skuterem zderzył się z samochodem ciężarowym. Mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 8 zakażeń, 6 zgonów [15.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń. Województwo podkarpackie znalazło się na czwartym miejscu pod względem liczby nowych przypadków.

Podkarpacie

Koronawirus. 2 zakażenia na Podkarpaciu. Brak zgonów [14.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 2 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 2 osoby.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [13.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Do czwartku wysokie temperatury na Podkarpaciu. Będzie nawet 33 stopnie

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie drugiego stopnia, w związku z upałami w województwie podkarpackim. Alert obowiązuje na terenie wszystkich powiatów.

Reklama