Rzeszów - Środa, 20.08.2025
Reklama

Koronawirus. Kolejne 19 osób wyzdrowiało, 8 nowych przypadków [21.07.2020]

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. W najnowszym komunikacie Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 8 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Kolejne 19 osób wyzdrowiało.

8 nowych osób o których stwierdzono koronawirusa to: 4 osoby z powiatu lubaczowskiego, 2 osoby z powiatu jarosławskiego oraz 2 osoby z powiatu stalowowolskiego.

Kolejne 19 osób, które wyzdrowiało to 8 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 5 mieszkańców powiatu przemyskiego, 4 osoby z Przemyśla oraz po jednej osobie z powiatu łańcuckiego i przeworskiego.

W sobotę, 18 lipca 2020 r. w szpitalu w Łańcucie zmarł pacjent z Rzeszowa. Mężczyzna miał wynik dodatni w kierunku koronawirusa, jednak nie był on bezpośrednią przyczyną zgonu, dlatego nie jest wskazywany w statystykach publikowanych przesz Ministerstwo Zdrowia.
 
Łącznie na Podkarpaciu badaniami laboratoryjnymi potwierdzono do tej pory 1105 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, z czego 606 osób wyzdrowiało, a 57 zmarło.

Obecnie na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 6 osób, 1896 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 347 osób. Hospitalizowanych jest 95 osób.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Muzeum-Zamek w Łańcucie wprowadza opłaty na wewnętrznym parku

ŁAŃCUT. Za wejście na teren parku od 1 lutego zapłacimy 2 zł.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa

PODKARPACIE. Kwalifikacja wojskowa potrwa od 3 lutego do 30 kwietnia 2020 r. 

Podkarpacie

Kot w pułapce kłusowników

PODKARPACIE. Kot trafił pod opiekę lekarza weterynarii.

Podkarpacie

Nie ma zagrożenia koronawirusem na Podkarpaciu. Pod obserwacją było 9 osób

PODKARPACIE. Obecnie na terenie województwa podkarpackiego przebywa 9 osób, które w ostatnim czasie przebywały w Chinach.

Podkarpacie

Kolejny odcinek S19 z zezwoleniem na realizacje inwestycji drogowej

PODKARPACIE. . Wojewoda Podkarpacki podpisał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej na odcinku S19 na trasie Nisko Południe – Podgórze.

Podkarpacie

Miał licznik samochodowy cofnięty o ok. 300 tys. km

PODKARPACIE. Z licznika rekordzisty od listopada ubiegłego roku ubyło blisko 300 tys. kilometrów.

Podkarpacie

Otwarto obwodnicę Sanoka

SANOK. 31 stycznia br. nastąpiło oficjalne otwarcie obwodnicy Sanoka. 

Podkarpacie

Jolanta Sawicka nowym wicewojewodą podkarpackim

PODKARPACIE. Jolanta Sawicka z dniem 31 stycznia objęła funkcję wicewojewody podkarpackiego.

Reklama