Rzeszów - Sobota, 15.11.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. 141 zakażeń, 61 wyzdrowień, 3 zgony [4.10.2020]

Dodano: 04.10.2020 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny podał najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Dziś potwierdzono 141  nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 61 osób wyzdrowiało. Potwierdzono 3 nowe ofiary śmiertelne.

Nowe przypadki:
 
  •     1 osoba – bieszczadzki (1M)
  •     4 osoby – brzozowski (3K; 1M)
  •     15 osób – dębicki (8K; 7M)
  •     17 osób – jarosławski (12K; 5M)
  •     1 osoba – jasielski (1K)
  •     2 osoby – kolbuszowski (2K)
  •     2 osoby – miasto Krosno (1K; 1M)
  •     4 osoby – krośnieński (4K)
  •     2 osoby – leski (1K; 1M)
  •     9 osób – leżajski (5K; 4M)
  •     4 osoby – lubaczowski (3K; 1M)
  •     3 osoby – łańcucki (3K)
  •     13 osób – mielecki (5K; 8M)
  •     4 osoby – przemyski (3K; 1M)
  •     4 osoby – miasto Przemyśl (2K; 2M)
  •     3 osoby – przeworski (2K; 1M)
  •     7 osób – ropczycko-sędziszowski (5K;2M)
  •     16 osób – rzeszowski (10K; 6M)
  •     24 osoby – miasto Rzeszów (11K; 13M)
  •     1 osoba – sanocki (1K)
  •     1 osoba – stalowowolski (1K)
  •     4 osoby – strzyżowski (3K; 1M)

Kolejne 61 osób, które wyzdrowiały/zwolniono z izolacji to mieszkańcy 14 powiatów województwa podkarpackiego.
Reklama

W dniach 29 września – 3 października br. zmarło 3  mieszkańców województwa podkarpackiego (kobieta z powiatu jasielskiego oraz dwóch mężczyzn z powiatu łańcuckiego).

Aktualnie na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 21 osób, 6 714 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 1 074 osoby. Hospitalizowanych jest 250 osób.

Do tej pory potwierdzono 4 492 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 3 027 osób wyzdrowiało/zwolniono z izolacji. Zmarło 141 osób.





 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Do przemytu papierosów użył drona

44-letni obywatel Ukrainy przy użyciu drona przemycał papierosy przez granicę w okolicach Korczowej. Mężczyzna został zatrzymany przez Straż Graniczną.

Podkarpacie

Pojazd uderzył w betonowy przepust i zaczął płonąć. Nie żyje 18-latek, zaś trzy osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Samochód dachował i uderzył kolejno w dwa inne pojazdy zaparkowane przy posesji. Auto stanęło w płomieniach.

Podkarpacie

Ruszył nabór do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Młode osoby zainteresowane aktywnym uczestnictwem w życiu publicznym regionu, mogą obiegać się o członkostwo w Młodzieżowym Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Kandydaci musza spełniać 3 warunki.

Podkarpacie

Utrudnienia na skrzyżowaniu DK28 z DW886 w Sanoku

Trwa budowa obwodnicy Sanoka. Wprowadzono dodatkowe utrudnienia w ruchu.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci skontrolowali ponad 1300 kierowców

Podkarpacka Policja podsumowała akcję „Prędkość”. Skontrolowano ponad 1300 kierowców. Niektórym zatrzymano prawo jazdy.

Podkarpacie

186 pojazdów gotowych do zimy na podkarpackich drogach

Rzeszowski oddział GDDKiA w pełni przygotowany do zimy. Sprzęt do odśnieżania dróg na Podkarpaciu jest gotowy do pracy, a magazyny są zapełnione solą drogową.

Podkarpacie

Pięciu nastolatków pobiło 80-latka. Zrobili to dla 30 zł

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali pięciu młodych mężczyzn, którzy włamali się do domu 80-latka i dotkliwie go pobili. 

Podkarpacie

Dziewięciu kierowców pożegnało się z prawem jazdy. Sześć przypadków odnotowano w Mielcu

PODKARPACIE. Niechlubny rekordzista jechał przez Łączki Brzeskie z prędkością 142 km/h.

Reklama