Rzeszów - Sobota, 21.06.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. 152 zakażenia, 10 zgonów [2.02.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 152 nowe zakażenia na Podkarpaciu. Zmarło kolejne 10 osób, z których 8 miało choroby współistniejące.

W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim przybyło 152 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 169 osób. 4813 mieszkańców województwa przebywa w kwarantannie.

Obecnie na Podkarpaciu dostępne jest 1587 łóżek dla pacjentów chorych na Covid-19, z czego 667 jest zajętych. Ze 163 dostępnych respiratorów, zajętych jest 70.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 2
brzozowski 3
dębicki 2
jarosławski 2
jasielski 12
kolbuszowski 11
krośnieński 11
leżajski 3
lubaczowski 3
łańcucki 3
mielecki 10
niżański 4
przemyski 2
przeworski 1
ropczycko-sędziszowski 6
rzeszowski 4
sanocki 8
stalowowolski 3
strzyżowski 9
tarnobrzeski 10
leski 5
Krosno 10
Przemyśl 4
Rzeszów 17
Tarnobrzeg 7

Reklama
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 273 zakażenia w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia. Z powodu Covid-19 i chorób współistniejących zmarło 5 osób.  

Podkarpacie

Wypadł ze skutera do wody. Trwają poszukiwania 29-letniego mężczyzny

PODKARPACIE. Trwają poszukiwania 29-letniego mężczyzny, który wczoraj wypadł ze skutera wodnego na zalewie w Strzegocicach i zniknął pod wodą.

Podkarpacie

Uderzył autem w dom. Miał prawie 1,5 promila

PODKARPACIE. Kara do 2 lat więzienie grozi 36-letniemu kierowcy bmw, który stracił panowanie nam samochodem i wjechał w dom. Mężczyzna miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Podkarpacie

W maju ruszą wypłaty 500+ dla Ukraińców. Na Podkarpaciu złożono 9,5 tys. wniosków

PODKARPACIE/KRAJ. W całym kraju wpłynęło już 318 tys. wniosków o świadczenie rodzinne 500 plus od obywateli Ukrainy. W województwie podkarpackim złożono 9,5 tys. wniosków.

Podkarpacie

Tragedia na przejeździe kolejowym w Jadachach. Zginęło małżeństwo

PODKARPACIE. Na przejeździe kolejowym w Jadachach pod Tarnobrzegiem doszło do zderzenia osobowego audi z szynobusem.

Podkarpacie

Na stacji kolejowej w Mielcu powstanie dodatkowe przejście pod torami

MIELEC. Nowe przejście połączy osiedla, znajdujące się po przeciwległych stronach stacji i zapewni pieszym wygodną komunikację pod torami.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [13.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 44 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 40 zakażeń na Podkarpaciu, zmarły 2 osoby [8.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 45 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 6 ponownych zakażeń.

Reklama