Rzeszów - Czwartek, 25.06.2026
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. 17 nowych zakażeń, 14 osób wyzdrowiało [7.07.2020]

Dodano: 07.07.2020 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Zgodnie z najnowszym komunikatem Podkarpackiego Inspektora Sanitarnego, dziś w województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 14 osób wyzdrowiało.
 
Nowe przypadki zakażenia to:
 
  • 12 osób z powiatu jarosławskiego w tym dziesięć kobiety i dwóch mężczyzn ( izolacje)
  • 2 osoby z powiatu przemyskiego kobieta i mężczyzna (hospitalizowane)
  • 2 osoby z powiatu przeworskiego – kobieta i mężczyzna (izolacje)
  • kobieta z powiatu tarnobrzeskiego (izolacja)

Osoby które wyzdrowiały, to 10 osób z powiatu jarosławskiego, 3 osoby z Rzeszowa i 1 osoba powiatu stalowowolskiego.
 
Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 10 osób, 2206 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 212 osób. Hospitalizowanych jest 93 osoby.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 791 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 431 osób wyzdrowiało. Do tej pory z powodu koronawirusa zmarło 55 osób.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na Podkarpaciu rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa

PODKARPACIE. Kwalifikacja wojskowa potrwa od 3 lutego do 30 kwietnia 2020 r. 

Podkarpacie

Kot w pułapce kłusowników

PODKARPACIE. Kot trafił pod opiekę lekarza weterynarii.

Podkarpacie

Nie ma zagrożenia koronawirusem na Podkarpaciu. Pod obserwacją było 9 osób

PODKARPACIE. Obecnie na terenie województwa podkarpackiego przebywa 9 osób, które w ostatnim czasie przebywały w Chinach.

Podkarpacie

Kolejny odcinek S19 z zezwoleniem na realizacje inwestycji drogowej

PODKARPACIE. . Wojewoda Podkarpacki podpisał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej na odcinku S19 na trasie Nisko Południe – Podgórze.

Podkarpacie

Miał licznik samochodowy cofnięty o ok. 300 tys. km

PODKARPACIE. Z licznika rekordzisty od listopada ubiegłego roku ubyło blisko 300 tys. kilometrów.

Podkarpacie

Otwarto obwodnicę Sanoka

SANOK. 31 stycznia br. nastąpiło oficjalne otwarcie obwodnicy Sanoka. 

Podkarpacie

Jolanta Sawicka nowym wicewojewodą podkarpackim

PODKARPACIE. Jolanta Sawicka z dniem 31 stycznia objęła funkcję wicewojewody podkarpackiego.

Podkarpacie

Otwarto obwodnicę Lubaczowa. W piątek oddadzą do użytku obwodnicę Sanoka

W zeszłym tygodniu oficjalnie otwarto obwodnicę Lubaczowa, a już jutro do użytku kierowców oddana zostanie obwodnica Sanoka.

Reklama