Rzeszów - Sobota, 21.06.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. 17 nowych zakażeń, 14 osób wyzdrowiało [7.07.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Zgodnie z najnowszym komunikatem Podkarpackiego Inspektora Sanitarnego, dziś w województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 14 osób wyzdrowiało.
 
Nowe przypadki zakażenia to:
 
  • 12 osób z powiatu jarosławskiego w tym dziesięć kobiety i dwóch mężczyzn ( izolacje)
  • 2 osoby z powiatu przemyskiego kobieta i mężczyzna (hospitalizowane)
  • 2 osoby z powiatu przeworskiego – kobieta i mężczyzna (izolacje)
  • kobieta z powiatu tarnobrzeskiego (izolacja)

Osoby które wyzdrowiały, to 10 osób z powiatu jarosławskiego, 3 osoby z Rzeszowa i 1 osoba powiatu stalowowolskiego.
 
Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 10 osób, 2206 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 212 osób. Hospitalizowanych jest 93 osoby.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 791 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 431 osób wyzdrowiało. Do tej pory z powodu koronawirusa zmarło 55 osób.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pierwsza ofiara czadu na Podkarpaciu w tym sezonie

PODKARPACIE. Do tragedii doszło w miejscowości Grzęska w powiecie przeworskim.

Podkarpacie

Fundacja Dr Clown poszukuje wolontariuszy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Poszukiwane są osoby chętne do dzielenia się dobrą energią w szpitalach i placówkach specjalnych w Przemyślu, Rzeszowie i Sanoku. Aby zostać wolontariuszem należy mieć ukończone 18 lat, górnej granicy nie określono. 

Podkarpacie

Oddziały paszportowe zamknięte przez tydzień

PODKARPACIE. Przerwa związana jest z wdrożeniem Rejestru Dokumentów Paszportowych.

Podkarpacie

Kolejny krok w kierunku podpisania umowy na budowę S19 Domaradz - Krosno

PODKARPACIE. Przetarg na realizację inwestycji przeszedł pozytywnie kontrolę uprzednią Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na A4. Zginął 83-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Do wypadku doszło na autostradzie A4 w miejscowości Wola Wielka.

Podkarpacie

W weekend wzmożony ruch pojazdów wojskowych na trasie Rzeszów - Nowa Dęba

PODKARPACIE. W nocy z soboty na niedzielę (22 na 23 października br.) z Rzeszowa na poligon w Nowej Dębie wyruszy kolumna pojazdów wojskowych. 

Podkarpacie

Zamówił kilka ton cukru, stracił kilka tysięcy złotych

PODKARPACIE. Mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego padł ofiarą oszusta.

Podkarpacie

Dwa śmiertelne wypadki na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Gwoźnicy Górnej zginął 81-letni motorowerzysta, z kolei w Czudcu renault śmiertelnie potrąciło 64-letnią pieszą.

Reklama