Rzeszów - Czwartek, 17.07.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. 37 zakażeń, 25 wyzdrowień, 1 ofiara śmiertelna [10.08.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny podał najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w województwie podkarpackim. Dziś potwierdzono 37 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 25 osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła.
 
Nowe przypadki to:
 
  • 1 osoba powiat brzozowski (mężczyzna) 
  • 5 osób powiat jarosławski (dwie kobiety i trzech mężczyzn) 
  • 3 osoby powiat jasielski (dwóch mężczyzn i kobieta) 
  • 2 osoby miasto Krosno (kobiety) 
  • 1 osoba powiat krośnieński (kobieta) 
  • 3 osoby powiat lubaczowski (kobiety) 
  • 2 osoby powiat łańcucki (kobiety) 
  • 1 osoba powiat mielecki (kobieta) 
  • 2 osoby powiat przemyski (kobiety) 
  • 2 osoby miasto Przemyśl (kobiety) 
  • 2 osoby powiat przeworski (kobieta i mężczyzna) 
  • 4 osoby powiat rzeszowski (trzy kobiety i mężczyzna) 
  • 3 osoby miasto Rzeszów (mężczyźni) 
  • 3 osoby powiat stalowowolski (dwie kobiety i mężczyzna) 
  • 1 osoba miasto Tarnobrzeg (kobieta) 
  • 2 osoby powiat tarnobrzeski (mężczyzna i kobieta) 

Kolejne 25 osób, które wyzdrowiały to 17 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 3 mieszkańców powiatu stalowowolskiego, 2 mieszkańców powiatu przemyskiego oraz po jednej osobie z miast Przemyśl, Rzeszów i Tarnobrzeg.
Reklama

Potwierdzono kolejną ofiarę śmiertelną. W szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia kobieta, mieszkanka powiatu jasielskiego.
 
Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 23 osoby, 3522 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 567 osób. Hospitalizowanych jest 116 osób, o których potwierdzono koronawirusa.

Do tej pory na Podkarpaciu potwierdzono1644 przypadki zakażenia koronawirusem , 890 osób wyzdrowiało, 71 zmarło.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Dwa ogniska koronawirusa na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Sanepid podał aktualne dane dotyczące ognisk koronawirusa w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Pobili taksówkarza, bo nie chciał zabrać psa

PODKARPACIE. 41-letni taksówkarz z Krosna został brutalnie pobity przez trzy osoby - dwóch mężczyzn i kobietę. 

Podkarpacie

4 firmy chętne na wykonanie dokumentacji dla obwodnicy Przemyśla

PODKARPACIE. Inwestycja realizowana będzie w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Więcej wyzdrowień, niż nowych przypadków [16.10.2020]

PODKARPACIE. 842 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Wyzdrowiało kolejne 969 osób. Zmarło 12 mieszkańców województwa.  

Podkarpacie

3 osoby zginęło w sobotę na drogach Podkarpacia

PODKARPACIE. Do trzech tragicznych wypadków drogowych doszło w minioną sobotę na Podkarpaciu. W miejscowości Nockowa zginął kierujący ciągnikiem rolniczym, w Nisku motocyklista, a w Wysokiej Głogowskiej pieszy potrącony przez audi.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zgonów od początku pandemii [14.11.2020]

PODKARPACIE. Dziś w województwie podkarpackim potwierdzono 1162 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

55-latek złamał obowiązek izolacji i chodził po ulicach

PODKARPACIE. Sąd zastosował 2-miesięczny areszt wobec 55-letniego mężczyzny, który naruszył obowiązek izolacji i opuścił tarnobrzeską noclegownię, w której miał przebywać.

Podkarpacie

Koronawirus. 1264 nowych zakażonych na Podkarpaciu. W Rzeszowie 187 przypadków [13.11.2020]

PODKARPACIE. Aktualna sytuacja epidemiologiczna SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Reklama