Rzeszów - Środa, 07.05.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. 8 nowych przypadków

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny  poinformował o kolejnych 8 przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi. Łącznie jest 121 przypadków.

Nowe przypadki to: 1 osoba z powiatu przeworskiego (starsza kobieta), 2 osoby z powiatu rzeszowskiego (starsza kobieta i młoda kobieta) oraz 5 osób z powiatu tarnobrzeskiego (trzy kobiety w sile wieku, młody mężczyzna, starczy mężczyzna). Wszystkie te osoby znajdują się w ścisłej kwarantannie.

Do tej pory na Podkarpaciu 6 osób wyzdrowiało. Odnotowano 4 zgony.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pijany kierowca potrącił dwie kobiety. Jedna z nich nie przeżyła wypadku

PODKARPACIE. Kierujący oplem był nietrzeźwy, miał 2,5 promila alkoholu.

Podkarpacie

Doprowadził do kolizji, wioząc cztery osoby. Był pijany i poszukiwany

PODKARPACIE. Sprawcą kolizji okazał się 32-letni mężczyzna, w którego organizmie alkomat wykazał prawie 2 promile alkoholu.

Podkarpacie

Rozbito grupę przestępczą funkcjonującą m.in. na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Podczas śledztwa zabezpieczono ponad 200 automatów do gier.

Podkarpacie

Straciła panowanie nad pojazdem. Do szpitala trafiły cztery osoby

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło dziś około godz. 7 na drodze krajowej nr 875 w miejscowości Maleniska. 

Podkarpacie

Śmierć w piwiarni. 65-latka znaleziono w pomieszczeniu toalety

PODKARPACIE. Prokuratura bada okoliczności śmierci 65-latka.

Podkarpacie

Muzeum-Zamek w Łańcucie będzie nieczynny przez około dwa miesiące

ŁAŃCUT. 1 grudnia w Muzeum-Zamek w Łańcucie kończy się sezon turystyczny.

Podkarpacie

Tragiczne w skutkach zderzenie tira z osobówką. Kierowca ciężarówki z pozytywnym wynikiem na obecność narkotyków

SOKOŁÓW MŁP. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze ekspresowej S19 w Sokołowie Małopolskim.

Reklama