Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. 8 nowych przypadków

Dodano: 03.04.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny  poinformował o kolejnych 8 przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi. Łącznie jest 121 przypadków.

Nowe przypadki to: 1 osoba z powiatu przeworskiego (starsza kobieta), 2 osoby z powiatu rzeszowskiego (starsza kobieta i młoda kobieta) oraz 5 osób z powiatu tarnobrzeskiego (trzy kobiety w sile wieku, młody mężczyzna, starczy mężczyzna). Wszystkie te osoby znajdują się w ścisłej kwarantannie.

Do tej pory na Podkarpaciu 6 osób wyzdrowiało. Odnotowano 4 zgony.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wiemy, kto wyremontuje 5-kilometrowy odcinek DK19 Kamień - Górno

Remont o wartości blisko 9,8 mln zł ma zostać zrealizowany do 30 września br.

Podkarpacie

Ludzkie szczątki i amunicja wykopane na terenie budowy

Najprawdopodobniej szczątki pochodzą z czasów wojny.

Podkarpacie

Podrobił znaki towarowe ok. 200 produktów GSM. Chodziło o akcesoria firm Samsung i Sony

DĘBICA. Prokurator po zapoznaniu się z aktami sprawy i wnioskiem podejrzanego skierował do sądu wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego.

Podkarpacie

Podczas kontroli znaleziono 80 tabletek ekstazy i amfetaminę. Kolejne 150 tabletek miał w domu

MIELEC. W czasie interwencji i podczas przeszukań, policjanci zabezpieczyli ponad 200 tabletek ekstazy i amfetaminę.

Podkarpacie

Pożar budynku w Łańcucie. Nie żyją dwie osoby

ŁAŃCUT. Do pożaru niezamieszkanego budynku doszło 19 marca wieczorem w Łańcucie. 

Reklama