Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 220 nowych zakażeń [29.01.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 222 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 14 osób, z których 10 miało choroby współistniejące.

Na Podkarpaciu wyzdrowiało kolejne 166 osób.  5533 mieszkańców województwa objętych jest kwarantanną. Wykonano 1789 testów, w tym 265 z wynikiem pozytywnym.

Obecnie w województwie podkarpackim dostępnych jest 1599 łóżek dla pacjentów chorych na Covid-19, z których 662 jest zajęte. Dla najcięższych przypadków, wolnych jest 99 respiratorów.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 4
brzozowski 4
dębicki 4
jarosławski 6
jasielski 11
kolbuszowski 8
krośnieński 4
leżajski 4
lubaczowski 11
łańcucki 5
mielecki 13
niżański 7
przemyski 7
przeworski 7
ropczycko-sędziszowski 8
rzeszowski 28
sanocki 6
stalowowolski 6
strzyżowski 6
tarnobrzeski 9
leski 3
Krosno 13
Przemyśl 11
Rzeszów 33
Tarnobrzeg 4

Reklama
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 220 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [22.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 225 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło kolejne 11 osób.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w południowej części Podkarpacia.

Podkarpacie

Koronawirus. Duży spadek liczby zakażeń na Podkarpaciu [21.12.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim odnotowano najniższą dobową liczbę zakażeń od 7 października.

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu najmniej zakażeń w skali kraju [18.12.2020]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie uplasowało się na ostatnim miejscu w kraju pod względem liczby nowych zakażeń potwierdzonych w ciągu ostatniej doby.

Podkarpacie

Nie żyje 33-latek. Najprawdopodobniej zatruł się czadem

PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci młodego mężczyzny. 33-latek najprawdopodobniej zatruł się czadem.

Podkarpacie

Znamy szpitale, w których będzie szczepiony personel placówek medycznych

PODKARPACIE. Opublikowano listę szpitali w województwie podkarpackim, w których będzie szczepiony personel placówek medycznych. Będzie ich 29.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu. Zmarło ponad 30 osób [16.12.2020]

PODKARPACIE. NaPodkarpaciu potwierdzono 322 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Kamery termowizyjne za ponad 3 mln zł dla strażników granicznych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Strażnicy graniczni z dziewięciu placówek Bieszczadzkiego Oddziału SG zostali wyposażeni w kamery termowizyjne, które umożliwią ochronę granicy w dzień i w nocy. Wartość sprzętu to ponad 3 mln zł.

Reklama