Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Koronawirus. Nowe dane z województwa podkarpackiego [19.04.2021]

Dodano: 19.04.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

W województwie podkarpackim potwierdzono 229 nowych zakażeń. Z powodu chorób współistniejących z Covid-19 zmarło 2 osoby.

Wyzdrowiało kolejne 1101 osób. Na kwarantannie przebywa obecnie 11 966 mieszkańców województwa. Wykonano 2312 testów , w tym 382 z wynikiem pozytywnym.

W podkarpackich szpitalach dla pacjentów z Covid-19 dostępnych jest 2576 łóżek, z których 1718 jest obecnie zajęte.  Dla najcięższych przypadków wolnych jest 44 respiratory, z 259 dostępnych.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 1
brzozowski 2
dębicki 6
jarosławski 18
jasielski 11
kolbuszowski 2
krośnieński 10
leżajski 18
lubaczowski 9
łańcucki 11
mielecki 9
niżański 2
przemyski 18
przeworski 10
ropczycko-sędziszowski 4
rzeszowski 18
sanocki 2
stalowowolski 5
strzyżowski 7
tarnobrzeski 3
leski 1
Krosno 6
Przemyśl 16
Rzeszów 33
Tarnobrzeg 7

Reklama
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 800 zakażeń, 21 zgonów [30.11.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 833 nowe przypadki zakażenia COVID-19. Kolejne 694 osoby wyzdrowiały. 
 

Podkarpacie

Centra opiekuńczo-mieszkalne dla niepełnosprawnych z Rzeszowa i Podkarpacia

PODKARPACIE. Na terenie dziewięciu podkarpackich miejscowości powstaną centra opiekuńczo-mieszkalne dla osób niepełnosprawnych. Jeden z obiektów znajdzie się w Rzeszowie.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [29.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 418 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1100 nowych zakażeń, duża liczba zgonów [26.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1177 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 56 osób (49 miało choroby współistniejące).

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zakażeń IV fali [25.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1229 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim – najwięcej od 3 kwietnia br. 

Podkarpacie

Ponad 1000 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 14 osób [24.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1058 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Widełce. Nie żyje 79-letnia kobieta

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Widełce.

Podkarpacie

Pijany na autostradzie A4. Uszkodzone barierki i dwa auta

PODKARPACIE. Dwa uszkodzone samochody i 15 zniszczonych barierek energochłonnych to bilans jazdy autostradą A4 pijanego kierowcy ciężarówki. Mężczyzna odpowie też za kierowanie autem bez wymaganych uprawnień i pomimo sądowego zakazu.

Reklama