Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [17.06.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 7 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 11 osób.

4 zakażenia potwierdzono w powiecie jarosławskim; po 1 zakażeniu w powiatach: mieleckim i sanockim oraz w Tarnobrzegu. W porannym raporcie odnotowano 2 przypadki śmiertelne - zmarli mieli choroby współistniejące.

14426 osób objętych jest kwarantanną. Wykonano 2231 testów, w tym 15 z wynikiem pozytywnym.

 Na Podkarpaciu dostępnych jest 425 łóżek „covidowych”, z których 55 jest aktualnie zajęte. Dla najcięższych przypadków wolnych jest 53 respiratory, z 58 dostępnych.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 4 kolejne przypadki, w tym dziecko. Aktualna sytuacja [18.04.2020]

PODKARPACIE. Mamy 4 nowe, potwierdzone badaniami przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, a wśród nich jedno dziecko. Łącznie dzisiaj potwierdzono 8 nowych przypadków.

Podkarpacie

Spłonęło 50 hektarów lasu. Z ogniem walczyło ponad 100 strażaków

PODKARPACIE. Przez całą noc strażacy gasili pożar lasu koło Stalowej Woli. Akcję z powietrza nadzorowały drony.

Podkarpacie

Koronawirus. 255 przypadków zakażenia na Podkarpaciu. Dziś 4 nowe

PODKARPACIE. 4 nowe przypadkia zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu - poinformował Podkarpacki Inspektor Sanitarny.

Podkarpacie

Koronawirus. 5 nowych przypadków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 5 nowych osobach zakażonych koronawirusem SARS-CoV2.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja w województwie podkarpackim [16.04.2020r.]

PODKARPACIE. Mamy 1 nowy przypadek zakażenia koronawirusem. Poinformowano również o kolejnej ofierze śmiertelnej.

Podkarpacie

Koronawirus. 2 nowe osoby zakażone na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował w najnowszym komunikacie o 2 nowych, potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Akcja grupy SPEED. Zatrzymano pijanego kierowcę, który pędził 131 km/h w terenie zabudowanym

2 promile alkoholu w organizmie miał 54-letni kierowca volkswagena, który przekroczył dozwoloną prędkość o 81 km/h.

Reklama