Rzeszów - Środa, 30.07.2025
Reklama

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [18.01.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 83 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło kolejne 4 osoby.

Od początku pandemii w województwie podkarpackim potwierdzono łącznie 63 867 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

W dzisiejszym raporcie MZ, odnotowano 4 nowe przypadki śmiertelne. 2 osoby miało choroby współistniejące. Do tej pory zmarło 2042 mieszkańców Podkarpacia.

Województwo Podkarpackie dysponuje 1627 łóżkami covidowymi, z których obecnie zajętych jest 660. Dla najcięższych przypadków wolnych jest 104 respiratory, z dostępnych 170.

Nowe potwierdzone przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 0
brzozowski 1
dębicki 5
jarosławski 3
jasielski 1
kolbuszowski 0
krośnieński 0
leżajski 12
lubaczowski 8
łańcucki 5
mielecki 2
niżański 3
przemyski 1
przeworski 3
ropczycko-sędziszowski 6
rzeszowski 16
sanocki 1
stalowowolski 2
strzyżowski 1
tarnobrzeski 0
leski 0
Krosno 1
Przemyśl 1
Rzeszów 11
Tarnobrzeg 0

Reklama
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Przetarg na budowę kolejnego odcinka S19

PODKARPACIE. GDDKiA ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i budowę odcinka drogi ekspresowej S19 Babica - Jawornik. W ramach inwestycji powstanie 7 estakad, w tym jedna z najwyższych w kraju (100 m wysokości).

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [2.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 3 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 6 osób.

Podkarpacie

Burze nad Podkarpaciem. Blisko 140 interwencji strażaków

PODKARPACIE. W ciągu ostatnich dwóch dni, podkarpaccy strażacy odnotowali blisko 140 interwencji z powodu burz, które przechodziły nad naszym regionem.

Podkarpacie

Burzowy czwartek na Podkarpaciu. IMGW wydało ostrzeżenie dla wszystkich powiatów

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 2 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. 4 nowe zakażenia na Podkarpaciu [30.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 4 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.  

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Brak zakażeń, jeden zgon [29.06.2021]

PODKARPACIE. Województwo Podkarpackie znalazło się na ostatnim miejscu pod względem liczby nowych zakażeń. 

Podkarpacie

W Solinie powstaje kolejka linowa i wieża widokowa [WIZUALIZACJE]

SOLINA. To pierwsza tego typu inwestycja w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu. W Rzeszowie 1 przypadek [28.06.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia, województwo podkarpackie znalazło się na III miejscu pod względem liczby nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 

Reklama