Rzeszów - Niedziela, 11.05.2025
Reklama

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [21.02.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 278 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 4 osoby; wszystkie miały choroby współistniejące.

Wyzdrowiało kolejne 328 osób.  W kwarantannie przebywa 7866 mieszkańców województwa. Wykonano 1374 testów, w tym 293 z wynikiem pozytywnym.

W szpitalach województwa podkarpackiego dostępnych jest 1629 łóżek dla pacjentów chorych na Covid-19, z których 906 jest zajętych. Dla najcięższych przypadków, dostępnych jest 155 respiratorów, z który obecnie zajętych jest 87.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 2
brzozowski 1
dębicki 6
jarosławski 9
jasielski 3
kolbuszowski 2
krośnieński 9
leżajski 8
lubaczowski 6
łańcucki 21
mielecki 6
niżański 1
przemyski 3
przeworski 1
ropczycko-sędziszowski 7
rzeszowski 58
sanocki 22
stalowowolski 6
strzyżowski 7
tarnobrzeski 1
leski 4
Krosno 11
Przemyśl 12
Rzeszów 67
Tarnobrzeg 3

Reklama

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nietypowa akcja strażaków. Uratowali konia, który wpadł do piwnicy

PODKARPACIE. 22 strażaków brało udział w akcji wyciągania konia, który wpadł do piwnicy domu w Hłudnie.

Podkarpacie

Więcej osób starszych na Podkarpaciu. Rekordowa liczba stulatków

PODKARPACIE. O 2,7% wzrosła liczba osób w wieku poprodukcyjnym na Podkarpaciu w 2019 roku. Z kolei liczba osób w wieku produkcyjnym i przedprodukcyjnym zmniejszyła się.

Podkarpacie

366 zakażonych, 229 wyzdrowiało. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [5.05.2020]

PODKARPACIE. Dziś w województwie podkarpackim odnotowano 3 nowy przypadki zakażenia koronawirusem. 3 kolejne osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

70-latek zlekceważył kwarantannę domową. Grozi mu kara grzywny

70-letni mieszkaniec gminy Radymno zlekceważył zasady kwarantanny domowej i opuścił swoje miejsce zamieszkania. Grozi mu wysoka grzywna.

Podkarpacie

Koronawirus. 7 nowych przypadków, 4 wyzdrowienia na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [4.05.2020]

PODKARPACIE. Dziś w województwie podkarpackim potwierdzono łącznie 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 4 kolejne osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

Prace na obwodnicy Łańcuta nie zwalniają tempa

Ponad 14% prac przy robotach drogowych oraz blisko 65% przy robotach mostowych na obwodnicy Łańcuta. Mimo pandemii roboty nie zwalniają tempa.

Podkarpacie

Koronawirus. 6 nowych przypadków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Mamy 6 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Reklama