Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [6.04.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ponad 330 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 2 zgony na Podkarpaciu – wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

W ciągu ostatniej doby zakażenie koronawirusem potwierdzono u 334 mieszkańców województwa podkarpackiego. Zmarło 2 osoby; miały choroby współistniejące.

Wyzdrowiało kolejne 1179 osób. 19 616 osób objętych jest kwarantanną. Wykonano 1798  testy, w tym 361 z wynikiem pozytywnym.

W woj. podkarpackim do dyspozycji pacjentów chorych na Covid-19 jest 2543 łóżka szpitalne, z których 2074 jest zajęte. Wolnych jest 34 respiratory.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 1
brzozowski 5
dębicki 18
jarosławski 19
jasielski 10
kolbuszowski 13
krośnieński 8
leżajski 9
lubaczowski 11
łańcucki 18
mielecki 27
niżański 7
przemyski 10
przeworski 11
ropczycko-sędziszowski 6
rzeszowski 20
sanocki 7
stalowowolski 16
strzyżowski 7
tarnobrzeski 11
leski 2
Krosno 9
Przemyśl 18
Rzeszów 44
Tarnobrzeg 23

Reklama
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowi zakażeni na Podkarpaciu. W Łańcucie zmarł starszy mężczyzna

3 nowe przypadkami zakażenia koronawirusem, 7 ofiara śmiertelna, kolejna osoba wyzdrowiała – oto najnowsze informacje z województwa podkarpackiego. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 4 kolejne przypadki. Nowe dane [6.04.2020]

Łącznie dziś na Podkarpaciu potwierdzono 7 nowych przypadków.

Podkarpacie

Zmarła 2-letnia Anielka, poparzona w pożarze w Leżachowie

W nocy z piątku na sobotę zmarła dwuletnia Anielka, ciężko poparzona w pożarze w Leżachowie w gminie Sieniawa, do którego doszło w lutym br. 

Podkarpacie

Koronawirus. 3 nowe przypadki na Podkarpaciu. Kolejna ofiara śmiertelna

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono trzy kolejne przypadki osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Jedna osoba zmarła.

Podkarpacie

Pociągiem za 1 zł. POLREGIO dziękuje pracownikom ochrony zdrowia

POLREGIO w wyjątkowy sposób wyraża podziękowania dla pracowników ochrony zdrowia. Będą mogli korzystać z pociągów z biletem miesięcznym za 1 zł.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 5 nowych zakażonych, 1 osoba zmarła. Aktualna sytuacja [5.04.2020]

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o 5 kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem SARS CoV2 w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. 8 nowych zakażonych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 144 przypadki zakażenia na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Będą utrudnienia w wyjeździe na Ukrainę. W Korczowej zamkną ruch pieszy i autobusowy

Ukraina wprowadza ograniczenia na przejściach granicznych, a jedno z nich zostanie zamknięte.

Reklama