Rzeszów - Niedziela, 15.02.2026
Reklama

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [6.04.2021]

Dodano: 06.04.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ponad 330 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 2 zgony na Podkarpaciu – wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

W ciągu ostatniej doby zakażenie koronawirusem potwierdzono u 334 mieszkańców województwa podkarpackiego. Zmarło 2 osoby; miały choroby współistniejące.

Wyzdrowiało kolejne 1179 osób. 19 616 osób objętych jest kwarantanną. Wykonano 1798  testy, w tym 361 z wynikiem pozytywnym.

W woj. podkarpackim do dyspozycji pacjentów chorych na Covid-19 jest 2543 łóżka szpitalne, z których 2074 jest zajęte. Wolnych jest 34 respiratory.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 1
brzozowski 5
dębicki 18
jarosławski 19
jasielski 10
kolbuszowski 13
krośnieński 8
leżajski 9
lubaczowski 11
łańcucki 18
mielecki 27
niżański 7
przemyski 10
przeworski 11
ropczycko-sędziszowski 6
rzeszowski 20
sanocki 7
stalowowolski 16
strzyżowski 7
tarnobrzeski 11
leski 2
Krosno 9
Przemyśl 18
Rzeszów 44
Tarnobrzeg 23

Reklama
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Czołowe zderzenie w Babicy. Nie żyje 55-letnia kobieta

Do godz. 18:00 mogą potrwać utrudnienia na drodze krajowej nr 19 w Babicy. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Śmierć na miejscu poniosła 55-letnia kobieta kierująca osobowym nissanem.

Podkarpacie

Pijany kierowca potrącił rowerzystę, po czym uciekł z miejsca wypadku. Grozi mu 12 lat więzienia

PODKARPACIE. Kierujący audi, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Podkarpacie

Mniej łóżek na oddziale mieleckiego szpitala. Dyrektor: „Zmiany nie odbiją się na chorych”

MIELEC. Obydwa piętra Oddziału Wewnętrznego i Kardiologii wciąż będą czynne.

Podkarpacie

30 lat znęcał się nad żoną. W obecności funkcjonariuszy groził jej śmiercią

PODKARPACIE. Podczas przesłuchania Janusza O. przyznał się iż ubliżał żonie. Kategorycznie natomiast zaprzeczył, aby groził żonie pozbawieniem życia oraz wysadzeniem domu w powietrze.

Podkarpacie

Pożar sortowni odpadów. 220 strażaków w akcji

PODKARPACIE. Płonęło około 4 tys. metrów sześciennych śmieci.

Podkarpacie

4 promile alkoholu u kierowcy bmw. Uderzył w karetkę i uciekł z miejsca wypadku

PODKARPACIE. Przeworscy policjanci zatrzymali sprawcę kolizji, który miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. 

Podkarpacie

Coraz więcej mikroprzedsiębiorstw na Podkarpaciu. W skali kraju wciąż wyglądamy kiepsko

PODKARPACIE. Pod względem liczby mikroprzedsiębiorstw w przeliczeniu na 1 tys. mieszkańców, Podkarpacie zajmuje ostatnie miejsce wśród województw.

Reklama