Rzeszów - Niedziela, 04.05.2025
Reklama

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [6.04.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ponad 330 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 2 zgony na Podkarpaciu – wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

W ciągu ostatniej doby zakażenie koronawirusem potwierdzono u 334 mieszkańców województwa podkarpackiego. Zmarło 2 osoby; miały choroby współistniejące.

Wyzdrowiało kolejne 1179 osób. 19 616 osób objętych jest kwarantanną. Wykonano 1798  testy, w tym 361 z wynikiem pozytywnym.

W woj. podkarpackim do dyspozycji pacjentów chorych na Covid-19 jest 2543 łóżka szpitalne, z których 2074 jest zajęte. Wolnych jest 34 respiratory.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 1
brzozowski 5
dębicki 18
jarosławski 19
jasielski 10
kolbuszowski 13
krośnieński 8
leżajski 9
lubaczowski 11
łańcucki 18
mielecki 27
niżański 7
przemyski 10
przeworski 11
ropczycko-sędziszowski 6
rzeszowski 20
sanocki 7
stalowowolski 16
strzyżowski 7
tarnobrzeski 11
leski 2
Krosno 9
Przemyśl 18
Rzeszów 44
Tarnobrzeg 23

Reklama
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na torach. Nie żyje 17-latka

PODKARPACIE. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym bez zapór w Wierzawicach.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Pilźnie. Nie żyje 80-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

Bieszczadka, Duża Mi, a może ViaKarpatka? - trwa konkurs na "imię" dla maszyny TBM

PODKARPACIE. Trwa konkurs na wybór „imienia” dla maszyny TBM (ang. Tunnel Boring Machine), która wydrąży ponad 2-kilometrowy tunel na drodze ekspresowej S19 Rzeszów Południe - Babica. Do wyboru jest sześć nazw.

Podkarpacie

Tragedia na torach. Nie żyje 47-letni mężczyzna

TANOBRZEG. Do tragicznego wyoadku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Podkarpacie

Znamy szczegóły trasy przejazdu maszyny TBM przez woj. podkarpackie [MAPA]

RZESZÓW. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała szczegółowy harmonogram przejazdu konwoju z elementami maszyny TBM, która wydrąży tunel na odcinku drogi ekspresowej S19 Rzeszów Południe – Babica.

Podkarpacie

Jest umowa na rozbudowę S19 Sokołów Małopolski - Jasionka

PODKARPACIE. Podpisano umowę na dobudowę drugiej jezdni drogi ekspresowej S19 Sokołów Małopolski Północ - Jasionka. Inwestycja ma być gotowa w IV kwartale 2026 r.

Podkarpacie

Dachowanie samochodu pod Łańcutem. Kierowca miał blisko 2 promile

PODKARPACIE. Prawie dwa promile alkoholu miał 54-letni kierowca suzuki, który dachował wczoraj w Krzemienicy. Samochód uległ uszkodzeniu, ale mężczyźnie nic się nie stało.

Podkarpacie

Awantura w Lubaczowie. Ojciec ranił córkę nożem, a potem siebie

PODKARPACIE. 69-letni mężczyzna, podczas awantury ranił nożem swoją dorosłą córkę, a następnie sam się okaleczył. Obydwoje trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama