Rzeszów - Piątek, 07.11.2025
Reklama

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu. Duża liczba ozdrowieńców [29.03.2021]

Dodano: 29.03.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ponad 600 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 3 zgony na Podkarpaciu – wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

W ciągu ostatniej doby zakażenie koronawirusem potwierdzono u 614 mieszkańców województwa podkarpackiego. Zmarło 3 osoby; wszystkie miały choroby współistniejące.
 
Wyzdrowiało kolejne 1431 osób. 22 795 osób objętych jest kwarantanną. Wykonano 2032   testy, w tym 674 z wynikiem pozytywnym.

W woj. podkarpackim do dyspozycji pacjentów chorych na Covid-19 jest 2442 łóżka szpitalne , z których 1970 jest obecnie zajęte. Wolnych jest 35 respiratorów.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 4
brzozowski 19
dębicki 38
jarosławski 54
jasielski 21
kolbuszowski 9
krośnieński 34
leżajski 9
lubaczowski 10
łańcucki 33
mielecki 53
niżański 7
przemyski 21
przeworski 44
ropczycko-sędziszowski 10
rzeszowski 46
sanocki 36
stalowowolski 36
strzyżowski 14
tarnobrzeski 2
leski 3
Krosno 18
Przemyśl 16
Rzeszów 70
Tarnobrzeg 5

Reklama
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Atak niedźwiedzia w Bieszczadach. 46-letnia kobieta trafiła do szpitala

PODKARPACIE. 46-letnia mieszkanka Wetliny została zaatakowana przez niedźwiedzia. Zwierzę kilkukrotnie ją pogryzło. Kobieta trafiła do szpitala.

Podkarpacie

4-latek wbiegł pod nadjeżdżający samochód. Trafił do szpitala

PODKARPACIE. 4-letni chłopiec wbiegł wprost pod nadjeżdżający samochód. Ranne dziecko trafiło do szpitala w Rzeszowie.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch busów na podkarpackim odcinku A4. 5 kobiet rannych

PODKARPACIE. Pięć kobiet trafiło do szpitali po zderzeniu dwóch busów pasażerskich na autostradzie A4 w miejscowości Zabłotce na Podkarpaciu. 

Podkarpacie

Nowi funkcjonariusze w szeregach Straży Granicznej na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 58 nowych adeptów dołączyło do grona funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Podkarpacie

61-latek z Rzeszowa zasłabł za kierownicą i uderzył w lampę. Nie żyje

JAROSŁAW. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po południu w Jarosławiu.

Podkarpacie

Zielone światło dla budowy S19 Krosno - Miejsce Piastowe

PODKARPACIE. Wojewoda Podkarpacki wydał decyzję o zezwoleniu na budowę (ZRID) ponad 10-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 między węzłami Krosno i Miejsce Piastowe.

Podkarpacie

Zderzenie quada z osobówką. 1 osoba w szpitalu

PODKARPCIE. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Okonin powiecie ropczycko-sędziszowskim.

Reklama