Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu. Zmarło ponad 30 osób [16.12.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, na Podkarpaciu potwierdzono 322 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 31 osób, z których 22 miało choroby współistniejące. Łączna liczba potwierdzonych przypadków w województwie podkarpackim wzrosła do 56 283 zakażeń. Do tej pory zmarło 1627 mieszkańców województwa.

Liczba łóżek dla pacjentów z Covid-19 na Podkarpaciu to 1971, z czego zajętych jest obecnie 808. Dla najcięższych przypadków wolnych jest 88 respiratorów.

Najwięcej nowych zakażeń odnotowano w Rzeszowie (38 osób) oraz w powiatach: jarosławskim (36 osób) i stalowowolskim (34 osoby).

Pozostałe nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 2
brzozowski 6
dębicki 11
jasielski 11
kolbuszowski 4
krośnieński 5
leżajski 7
lubaczowski 17
łańcucki 26
mielecki 14
niżański 13
przemyski 9
przeworski 18
ropczycko-sędziszowski 3
rzeszowski 21
sanocki 7
strzyżowski 6
tarnobrzeski 9
leski 3
Krosno 2
Przemyśl 4
Tarnobrzeg 16
Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Więcej wyzdrowień, niż zakażeń na Podkarpaciu [17.07.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono dziś 18 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w naszym regionie. Kolejne 20 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Burze i silny deszcz na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o możliwych burzach na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. 9 nowych przypadków na Podkarpaciu, 6 osób wyzdrowiało [15.07.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 9 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 6 osób wyzdrowiało. Liczba zakażonych na Podkarpaciu wzrosła do 979 osób.
 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 12 osób zachorowało, 15 wyzdrowiało

PODKARPACIE. 12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem odnotowano dziś w województwie podkarpackim. Kolejne 15 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Dzieci rodzin poszkodowanych przesz powódź pojadą na kolonię

PODKARPACIE. 36 dzieci z rodzin poszkodowanych wskutek ostatniej powodzi z terenu województwa podkarpackiego wyjedzie na kolonię do Wisły (woj. śląskie).

Podkarpacie

Kolejne odcinki Via Carpatia na Podkarpaciu w realizacji

PODKARPACIE. Jest umowa na budowę S19 Rzeszów Południe – Babica. Rozpoczęto również budowę odcinka S19 Kamień - Sokołów Małopolski Północ.

Podkarpacie

Koronawirus. 62 nowe zakażenia na Podkarpaciu. 12 osób wyzdrowiało

PODKARPACIE. Dziś zanotowano rekordową liczbę dziennych zakażeń na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w powiecie dębickim. Traktor przygniótł 59-letniego mężczyznę

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Siedliska-Bogusz. 59-letni mężczyzna został śmiertelnie przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

Reklama