Rzeszów - Czwartek, 20.11.2025
Reklama

Koronawirus. Od 19 kwietnia otwarte żłobki i przedszkola. Pozostałe obostrzenia przedłużone

Dodano: 14.04.2021 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Od poniedziałku dzieci wracają do żłobków i przedszkoli. Będzie również dozwolony sport na świeżym powietrzu, z pewnymi ograniczeniami. Pozostałe obostrzenia zostają przedłużone do 25 kwietnia.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował o przedłużeniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa o tydzień, z pewnymi wyjątkami.

Od 19 kwietnia otwarte zostaną żłobki i przedszkola dla wszystkich dzieci. Ponadto dzieci i młodzież będą mogły uczestniczyć we współzawodnictwie sportowym prowadzonych przez odpowiedni związek sportowy.

Od najbliższego poniedziałku możliwe będzie także uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu – przy zachowaniu limitu 25 osób.

Wszystkie pozostałe obostrzenia będą obowiązywały do 25 kwietnia br., za wyjątkiem działalności hoteli i obiektów noclegowych, które pozostaną zamknięte do 3 maja włącznie.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Samochód dostawczy śmiertelnie potrącił 59-letniego mężczyznę

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w piątek wieczorem w miejscowości Lipiny w powiecie dębickim.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [25.02.2022]

PODKARPACIE. 248 zakażeń (w tym 26 ponownych) i 11 zgonów w województwie podkarpackim – wynika z najnowszego raportu zakażeń koronawirusem opublikowanego przez Ministerstwo Zdrowia.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu uruchomiono punkty recepcyjne

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim uruchomiono cztery punkty recepcyjne dla uchodźców z Ukrainy. Dodatkowy punkt obsługujący ruch kolejowy powstał na dworcu w Przemyślu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 200 zakażeń, 22 zgony [24.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem. W województwie podkarpackim potwierdzono192 nowe przypadki.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [23.02.2022]

PODKARPACIE. 320 zakażeń (w tym 29 ponownych) i 12 zgonów w województwie podkarpackim – wynika z najnowszego raportu Ministerstwo Zdrowia.

Podkarpacie

4-latek połknął baterię. Policjanci eskortowali go do szpitala

PODKARPACIE. Strzyżowscy policjanci eskortowali samochód przewożący 4-latka, który połknął baterię. Dzięki pomocy mundurowych, chłopczyk szybko otrzymał pomoc lekarską.

Podkarpacie

Kolejne inwestycje kolejowe na Podkarpaciu

PODKARPACIE. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowy na realizacje kolejnych inwestycji w województwie podkarpackim w ramach rządowego programu przystankowego. Ich wartość to ponad 12,5 mln zł.

Podkarpacie

Silny wiatr na Podkarpaciu. Blisko 500 interwencji strażaków

PODKARPACIE. W ciągu czterech dni podkarpaccy strażacy podjęli blisko pół tysiąca interwencji przy usuwaniu skutków silnie wiejącego wiatru w regionie. Na szczęście nikt nie został ranny.

Reklama