Rzeszów - Poniedziałek, 23.06.2025
Reklama

Koronawirus. Ponad 1200 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 39 osób [31.03.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Na Podkarpaciu potwierdzono 1286 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Najwięcej zakażeń odnotowano w Rzeszowie (211) oraz w powiecie rzeszowskicm (141). W porannym raporcie odnotowano 39 ofiar śmiertelnych; 36 z nich miało choroby współistniejące.

Wyzdrowiało kolejne 665 osób. Na kwarantannie przebywa obecnie 23 237 mieszkańców województwa. Wykonano 4102 testy, w tym 1386 z wynikiem pozytywnym.

W woj. podkarpackim do dyspozycji pacjentów chorych na Covid-19 jest 2499 łóżek szpitalnych, z których 2016 jest zajętych. Dla najcięższych przypadków dostępnych jest 265 respiratorów, z których obecnie 225 jest zajęte.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 17
brzozowski 34
dębicki 53
jarosławski 89
jasielski 57
kolbuszowski 15
krośnieński 42
leżajski 34
lubaczowski 37
łańcucki 74
mielecki 63
niżański 15
przemyski 37
przeworski 65
ropczycko-sędziszowski 23
rzeszowski 141
sanocki 42
stalowowolski 49
strzyżowski 30
tarnobrzeski 41
leski 16
Krosno 18
Przemyśl 50
Rzeszów 211
Tarnobrzeg 33
Reklama

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Awaryjne lądowanie na prywatnej posesji. Samolot uderzył w garaż

PODKARPACIE. Mały samolot z powodu awarii wylądował na prywatnej posesji, uderzył w garaż i uszkodził zaparkowany samochód. 69-letni pilot wyszedł o własnych siłach.

Podkarpacie

W Sędziszowie Małopolskim otwarto nowy dworzec kolejowy

PODKARPACIE. Pasażerowie mogą już korzystać z nowoczesnego, proekologicznego dworca w Sędziszowie Małopolskim. 

Podkarpacie

12 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. 10 osób wyzdrowiało [3.07.2020]

PODKARPACIE. Blisko 700 przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Dziś 12 nowych, w tym dziecko. 10 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Burze z gradem znowu przejdą przez Podkarpacie

​Ciemne chmury znów zbierają się nad Podkarpaciem. IMGW ostrzega przed burzami z gradem i opadami deszczu.

Podkarpacie

Koronawirus. 13 nowych przypadków, 11 osób wyzdrowiało, 1 zmarła [2.07.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 11 osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła.

Podkarpacie

Od 1 lipca zniesienie ograniczenia tonażowego na moście w Huzelach

PODKARPACIE. W weekendy ruch będzie odbywał sie dwukierunkowo.

Podkarpacie

20 nowych przypadków zakażenia na Podkarpaciu. 4 osoby wyzdrowiały [1.07.2020]

PODKARPACIE. Łączna liczba potwierdzonych badaniami przypadków na Podkarpaciu to 669 osób.

Podkarpacie

1 mln zł dla powodzian na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Fundacja PGE przekazała spora sumę na pomoc dla mieszkańców województwa podkarpackiego poszkodowanych przez powódź.

Reklama