Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Koronawirus. Ponad 180 nowych przypadków na Podkarpaciu [19.01.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. 188 nowych zakażeń koronawirusm na Podkarpaciu – wynika z porannego raportu Ministerstwa Zdrowia. Potwierdzono 4 zgony.

W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim przybyło 188 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, najwięcej w Rzeszowie - 23. Łączna liczba zakażeń od początku pandemii wzrosła do 64 055 zakażeń.  

Zmarło kolejnych 4 mieszkańców województwa podkarpackiego. U wszystkich potwierdzono choroby współistniejące. Łączna liczba zgonów na Podkarpaciu to 2046 osób.

Obecnie na Podkarpaciu dostępne jest 1632 łóżka dla pacjentów chorych na Covid-19, z czego 675 jest zajętych. Dla najcięższych przypadków, wolnych jest 100 respiratorów.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 1
brzozowski 1
dębicki 3
jarosławski 1
jasielski 8
kolbuszowski 5
krośnieński 11
leżajski 9
lubaczowski 9
łańcucki 3
mielecki 11
niżański 11
przemyski 9
przeworski 5
ropczycko-sędziszowski 4
rzeszowski 19
sanocki 4
stalowowolski 9
strzyżowski 2
tarnobrzeski 16
leski 7
Krosno 4
Przemyśl 6
Rzeszów 23
Tarnobrzeg 7
Reklama

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nowe pociągi dotarły na Podkarpacie

PODKARPACIE. Na Podkarpacie dotarło pięć z dwunastu nowych pociągów wyprodukowanych przez firmę Newag. Wczoraj na stacji Rzeszów Główny odbyło się uroczyste przekazanie pojazdów.

Podkarpacie

Rozpoczyna się budowa kolejnego odcinka S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Rusza budowa ponad 11-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 od węzła Babica do Jawornika. Koszt inwestycji to ponad 1 mld 200 tys. zł. Nową trasą pojedziemy za trzy lata.

Podkarpacie

Testy lewitujących pociągów na Podkarpaciu zakończone sukcesem [VIDEO]

PODKARPACIE. Firma Nevomo przedstawiła wyniki udanych testów potwierdzających możliwość lewitacji pociągów na istniejącej infrastrukturze kolejowej. Pociągi pasażerskie MagRail będą mogły docelowo osiągnąć prędkość do 550 km/h.

Podkarpacie

Jest pozwolenie na budowę kolejnego odcinka S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Roboty budowlane mają rozpocząć się już w najbliższych dniach. Odcinek będzie miał blisko 12 km długości, jego wartość to ponad 1,2 mld zł.

Podkarpacie

Burze nad Podkarpaciem. Ponad 250 interwencji strażaków

PODKARPACIE. Podkarpaccy strażacy usuwali skutki burz, które przeszły nad regionem wczoraj wieczorem i w nocy. Odnotowano ponad 250 interwencji. Nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Alert IMGW! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Dziś w nocy na terenie województwa podkarpackiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu. IMGW wydało ostrzeżenie drugiego stopnia.

Podkarpacie

Legionella na Podkarpaciu. Kolejne zakażenia i zgony

RZESZÓW. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie potwierdziła 9 nowych przypadków zakażenia bakterią legionella pneumophila. Zmarły kolejne trzy osoby.

Podkarpacie

Finał Podkarpackiego Festiwalu Osób Wyjątkowych. W Rzeszowie wystąpi między innymi Mikromusic

RZESZOW. Na tegoroczny Festiwal składa się cykl warsztatów dedykowanych kadrom podkarpackich warsztatów terapii zajęciowej oraz dwa koncerty w Rzeszowie.

Reklama