Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Koronawirus. Ponad 270 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 4 osoby [16.02.2021]

Dodano: 16.02.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Na Podkarpaciu odnotowano 279 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W porannym raporcie potwierdzono 4 ofiary śmiertelne; 3 z nich miały choroby współistniejące.

Wyzdrowiało kolejne 244 osoby. Na kwarantannie przebywa obecnie 5902 mieszkańców województwa. Wykonano 2625 testów, w tym 379 z wynikiem pozytywnym.

W woj. podkarpackim do dyspozycji pacjentów chorych na Covid-19 jest 1513 łóżek szpitalnych, z których 768 jest zajętych. Województwo dysponuje 153 respiratorami, z których obecnie 80 jest zajętych.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 1
brzozowski 10
dębicki 38
jarosławski 5
jasielski 6
kolbuszowski 6
krośnieński 15
leżajski 2
lubaczowski 4
łańcucki 16
mielecki 28
niżański 5
przemyski 1
przeworski 3
ropczycko-sędziszowski 11
rzeszowski 37
sanocki 5
stalowowolski 5
strzyżowski 8
tarnobrzeski 2
leski 8
Krosno 7
Przemyśl 2
Rzeszów 50
Tarnobrzeg 4

 
Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 900 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 18 osób [30.03.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 919 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 128 w Rzeszowie.

Podkarpacie

Ponad 435 tys. osób na Podkarpaciu otrzyma "trzynastkę"

PODKARPACIE. Ponad 435 tys. osób w województwie podkarpackim otrzyma trzynastą emeryturę.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu. Duża liczba ozdrowieńców [29.03.2021]

PODKARPACIE. Ponad 600 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 3 zgony na Podkarpaciu – wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Podkarpacie

Koronawirus. Od soboty twardy lockdown. Zamknięte żłobki i przedszkola, sklepy budowlane, salony fryzjerskie

KRAJ/PODKARPACIE. Nowe obostrzenia zaczną obowiązywać od soboty, 27 marca 2021 r. 

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń w kraju. Na Podkarpaciu blisko 1,5 tys. przypadków [25.03.2021]

PODKARPACIE. „Mamy 34 151 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia” – informuje Ministerstwo Zdrowia. Ta największa dobowa liczba przypadków w kraju od początku pandemii. Na Podkarpaciu potwierdzono dziś 1498 nowych zakażeń, 811 osób...

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zgonów w tym roku [24.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Odnotowano dużą liczbę zgonów na Podkarpaciu.  

Podkarpacie

Tragiczny wypadek przy wycince drzew. Nie żyje 51-letni mężczyzna

PODKARPACIE. 51-letni mieszkaniec gminy Pysznica została śmiertelnie przygnieciony przez drzewo. Policja ustala przyczyny i okoliczności zdarzenia..

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [23.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem w na Podkarpaciu.

Reklama