Rzeszów - Środa, 18.06.2025
Reklama

Koronawirus. Ponad 300 nowych zakażeń na Podkarpaciu [8.11.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 327 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 420 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano zgonów osób chorych na COVID-19.

Powiaty z największą liczbą przypadków to miasto Rzeszów (83), a także powiaty: stalowowolski (39), rzeszowski (38) i jarosławski (37).

Pozostałe nowe zakażenia wg powiatów:
 
bieszczadzki 2
brzozowski 3
dębicki 24
jasielski 20
kolbuszowski 13
krośnieński 32
leżajski 21
lubaczowski 21
łańcucki 27
mielecki 29
niżański 18
przemyski 26
przeworski 21
ropczycko-sędziszowski 11
sanocki 10
strzyżowski 11
tarnobrzeski 18
leski 1
Krosno 9
Przemyśl 30
Tarnobrzeg 9

Na kwarantannie przebywa obecnie 14789 osób. Wykonano 2043 testów, z czego 361 było z wynikiem pozytywnym.
Reklama

W szpitalach województwa podkarpackiego dla pacjentów chorych na COVID-19 dostępne są obecnie 1023 łóżka, z których 720 jest aktualnie zajętych. 82 pacjentów korzysta z respiratorów. 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Badania geofizyczne na trasie przyszłej S19

Zakończono już badania dla odcinków od Domaradza do Barwinka, natomiast na odcinku Babica - Domaradz badania jeszcze trwają.

Podkarpacie

Policyjny pościg za 18-latkiem zakończył się kolizją

KROSNO. Uwagę funkcjonariuszy drogówki zwróciło audi, które z prędkością ponad 100km/h pędziło w kierunku Miejsca Piastowego.

Podkarpacie

2,5 g marihuany w plecaku szkolnym 16-latka

JAROSŁAW. Sprawą 16-latka zajmie się sąd rodzinny. 

Podkarpacie

Historyczny trakt Porta Rusica zostanie odnowiony. Rowerzyści otrzymają 50 km szlaków

PODKARPACIE.  Miłośnicy górskich podróży rowerowych otrzymają łącznie 50 km szlaków, w tym 14-kilometrowy odcinek typu „singletrack”.

Podkarpacie

Powstanie Polsko-Ukraińska Szkoła Ratownictwa Górskiego. Deklarację podpisał marszałek Ortyl

„Chcemy rozwijać naszą współpracę w obszarze ratownictwa górskiego w Karpatach"” – mówił marszałek województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Nastolatka zażyła lekarstwa i się okaleczyła. Pomogła jej rok młodsza siostra

PODKARPACIE. Policjant otrzymał informację o nastolatce, która zażyła lekarstwa i się okaleczyła.

Podkarpacie

Spadający pień przygniótł mężczyznę. Poszkodowanego ewakuował śmigłowiec LPR

PRZEWORSK. W działaniach brało udział 12 strażaków PSP i OSP, Policja, Pogotowie Ratunkowe oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Reklama