Rzeszów - Niedziela, 16.11.2025
Reklama

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [10.06.2021]

Dodano: 10.06.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 11 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 15 osób.

Po 2 nowe przypadki potwierdzono w powiecie jarosławskim i w Rzeszowie; po 1 zakażeniu w powiatach: dębickim, jasielskim, kolbuszowskim, lubaczowskim, mieleckim, rzeszowskim oraz w Tarnobrzegu.

W porannym raporcie odnotowano 3 przypadki śmiertelne. 2 osoby zmarły wyłącznie z powodu Covid-19, a 2 osoby na choroby współistniejące wraz z Covid-19.

1459 osób objętych jest kwarantanną. Wykonano 2548 testów, w tym 13 z wynikiem pozytywnym.

Na Podkarpaciu dostępnych jest 460 łóżek „covidowych”, z których 84 jest aktualnie zajęte. Dla najcięższych przypadków wolnych jest 51 respiratorów, z 58 dostępnych.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Od 31 sierpnia zmiany w organizacji ruchu na autostradzie A4

PODKARPACIE. W ostatni dzień wakacji rusza remont nawierzchni na odcinku autostrady A4 pomiędzy węzłem Przemyśl, a węzłem Korczowa. W związku z tym nastąpią zmiany w organizacji ruchu.

Podkarpacie

Kilkadziesiąt osób poszukiwało 84-letniej kobiety. Znaleziono ją martwą

PODKARPACIE. Poszukiwania zaginionej trwały pięć dni. 

Podkarpacie

Koronawirus nie zwalnia tempa. 59 nowych zakażeń na Podkarpaciu [25.08.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 59 nowych osobach zakażonych na Podkarpaciu. To drugi najwyższy wynik dziennej liczby nowych przypadków jaki odnotowano na Podkarpaciu od początku pandemii. 

Podkarpacie

Koronawirus. 21 nowych przypadków na Podkarpaciu. Kolejne 8 osób wyzdrowiało [24.08.2020]

PODKARPACIE. 2120 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim od początku pandemii. Dziś 21 nowych zakażeń, z czego 4 w Rzeszowie. Kolejne 8 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na Śląsku. Zginęło 7 osób z Podkarpacia

W sobotę na Śląsku doszło do zderzenia busa z autokarem. Wszyscy pasażerowie busa zginęli – 9 osób, z czego 7 pochodziło z województwa podkarpackiego. Policjanci pracowali przez całą noc na miejscu zdarzenia.

Podkarpacie

33 nowe zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 13 osób wyzdrowiało, 1 zmarła [19.08.2020]

PODKARPACIE. 1950 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim od początku pandemii. Dziś 33 nowe zakażenia. Kolejne 13 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Pomysł na weekend w Bieszczadach. Kino samochodowe, warsztaty filmowe, spotkanie z aktorami

PODKARPACIE. 22 sierpnia w Uhercach Mineralnych na miłośników filmów czekać będą kino samochodowe, rozmowy z twórcami filmowymi, filmy sferyczne, warsztaty filmowe oraz konkursy dla dzieci i młodzieży.

Reklama