Rzeszów - Sobota, 24.01.2026
Reklama

Leżał na poboczu drogi, miał 6 promili. Świadek zawiadomił policję

Dodano: 02.12.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Nisku
fot. KPP w Nisku

PODKARPACIE. Przypadkowy świadek być może uratował życie 40-letniego mieszkańca gminy Ulanów. Mężczyzna przewrócił się i leżał na poboczu drogi. Miał w organizmie 6 promili alkoholu. Na zewnątrz panowała niska temperatura.

Zdarzenie miało miejsce w miniony czwartek. Około godz. 15:00 na komendę policji w Nisku wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie leżącym na poboczu drogi w Kurzynie Małej. Jak informował świadek, mężczyzna był przemoczony, miał ubłocone ubrania i czuć było od niego alkohol. Na zewnątrz panowała niska temperatura, która mogła zagrażać jego życiu.

Na miejsce wysłano patrol policji. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna - 40-letni mieszkaniec Gminy Ulanów - przewrócił się podczas prowadzenia roweru, który leżał obok niego. Potwierdzili również, że był pijany. Miał w swoim organizmie blisko 6 promili alkoholu! 40-latek został przewieziony do szpitala. Na szczęście nic mu się nie stało.


Źródło: KPP w Nisku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W Humniskach k. Brzozowa runął dach domu. W środku były 3 osoby

PODKARPACIE. Powodem zawalenia się dachu był zalegający śnieg. W środku była 3-osobowa rodzina. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [19.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 464 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 15 osób, z których 12 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny wzrost liczby zakażeń i zgonów na Podkarpaciu [18.02.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 487 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, czyli prawie o 100 więcej niż wczoraj.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 400 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [17.02.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 396 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2, z czego 87 w Rzeszowie. 

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 270 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 4 osoby [16.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Kolejny przetarg na przygotowanie dokumentacji dla obwodnicy Nowej Dęby

PODKARPACIE. Poprzednie postępowanie unieważniono, ze względu na zbyt wysokie oferty wykonawców.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [15.02.2021]

PODKARPACIU. W województwie podkarpackim odnotowano ponad 200 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 320 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 11 osób [12.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem.

Reklama