Rzeszów - Niedziela, 09.11.2025
Reklama

Leżał pijany na chodniku. Po przyjedzie policji okazało się, że 33-latek jest poszukiwany

Dodano: 26.08.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
NISKO. O zgubnym skutku alkoholu przekonał się wczoraj 33-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Mężczyzna pijany leżał na chodniku w Nisku. Okazało się, że jest poszukiwany.

Wczoraj przed godz. 22, mieszkaniec Niska zawiadomił policję o pijanej osobie leżącej na chodniku. Na miejscu policjanci zastali nietrzeźwego mężczyznę. Był w stanie upojenia alkoholowego, kontakt z nim był bardzo utrudniony.

Funkcjonariusze ułożyli go w pozycji bocznej i wezwali pogotowie. Mężczyzna nie posiadał poważniejszych obrażeń. W trakcie potwierdzania jego danych osobowych okazało się, że 33-letni mieszkaniec Stalowej Woli jest poszukiwany do odbycia kary.

Kiedy 33-latek wytrzeźwieje, zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę 10 miesięcy pozbawienia wolności.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

IMGW Ostrzega! Silny deszcz z burzami na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało najwyższy stopień ostrzeżenia przed silnym deszczem i burzami, jakie przejdą nad województwem podkarpackim. Ostrzeżenie dotyczy wszystkich powiatów.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [4.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Inwestycje kolejowe na Podkarpaciu za ponad 13 mln zł

PODKARPACIE. Powstanie dodatkowy przystanek w Przemyślu, nowe perony na stacjach Hurko i Medyka oraz przejście pod torami w Żurawicy.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na hulajnodze. Nie żyje 62-letni mężczyzna

PODKARPACIE. 62-letni mężczyzna zmarł na skutek obrażeń, jakie odniósł w wyniku przewrócenia się na hulajnodze. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

10 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarły 2 osoby [3.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.   

Podkarpacie

Coraz więcej 100-latków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jak wynika z danych ZUS, w województwie podkarpackim jest 111 stulatków – tyle osób pobiera świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [2.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w powiecie lubaczowskim. Nie żyje 63-latek

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, w Rudzie Różanieckiej w powiecie lubaczowskim. Kierowca peugeota wpadł do rowu. Mężczyzna zginął na miejscu, pasażerka trafiła do szpitala.

Reklama