Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Mocno powieje na Podkarpaciu, w porywach nawet do 90 km/h

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARAPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z silnym wiatrem, który wystąpi w południowej części województwa podkarpackiego.

Ostrzeżenie obowiązuje od wczoraj od godz. 20:00 do piątku (22.01) do godz. 18:00 na terenie 10 powiatów: bieszczadzkiego, brzozowskiego, jasielskiego, Krosna, krośnieńskiego, leskiego, przemyskiego, Przemyśla, sanockiego i strzyżowskiego.

Zgodnie z prognozą, z południa powieje wiatr ze średnią prędkością prędkości od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 80 km/h, a przejściowo w ciągu dnia 21.01. w porywach do 90 km/h.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [1.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 73 nowych, potwierdzonych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Kolejne 52 osoby wyzdrowiało. Nie potwierdzono przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 81 zakażeń, 5 zgonów [30.09.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 81 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 29 osób wyzdrowiało. Odnotowano 5 zgonów.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek pod Łańcutem. Nie żyje 69-letni mężczyzna

KRZEMIENICA. 69-letni kierowca toyoty, wjechał w betonowy rozgranicznik jezdni. Pomimo reanimacji, mężczyzna zmarł.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 60 nowych zakażeń na Podkarpaciu, najwięcej w Rzeszowie [29.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 67 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 24 osoby. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Areszt dla 67-latki, która ciągnęła psa przywiązanego do samochodu

PODKARPACIE. Zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad psem usłyszała 67-letnia kobieta (mieszkanka powiatu krośnieńskiego), która ciągnęła po jezdni zwierzę przywiązane do haku holowniczego jej samochodu. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [28.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 63 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Nowy raport MZ. Ponad 30 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [27.09.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 34 nowe zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 45 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Reklama