Rzeszów - Poniedziałek, 14.07.2025
Reklama

Mocno powieje na Podkarpaciu, w porywach nawet do 90 km/h

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARAPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z silnym wiatrem, który wystąpi w południowej części województwa podkarpackiego.

Ostrzeżenie obowiązuje od wczoraj od godz. 20:00 do piątku (22.01) do godz. 18:00 na terenie 10 powiatów: bieszczadzkiego, brzozowskiego, jasielskiego, Krosna, krośnieńskiego, leskiego, przemyskiego, Przemyśla, sanockiego i strzyżowskiego.

Zgodnie z prognozą, z południa powieje wiatr ze średnią prędkością prędkości od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 80 km/h, a przejściowo w ciągu dnia 21.01. w porywach do 90 km/h.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Trwa remont na zamku w Łańcucie. Prace odbywają się w Oranżerii i Ujeżdżalni [FOTO]

ŁAŃCUT. Muzeum-Zamek w Łańcucie realizuje dwa wielomilionowe projekty, dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu spada liczba przechodni i porad lekarskich

PODKARPACIE. Na koniec 2018 roku w województwie podkarpackim funkcjonowało 1721 placówek ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, w tym 1229 przychodni i 492 praktyki lekarskie.

Podkarpacie

Otwarto nowy most na Wisłoku

W miejscowości Czarna koło Łańcuta oddano do użytku nowy most na Wisłoku, który zastąpił starą przeprawę. Poprzednia konstrukcja miała ograniczony tonaż i nie odpowiadała obowiązującym normom i potrzebom transportowym.

Podkarpacie

Otwarto nowe Centrum Medyczne z pawilonem diagnostyczno-zabiegowym

ŁAŃCUT. Nowoczesny pawilon diagnostyczno- zabiegowy w Łańcucie to kolejna inwestycja w podkarpackiej służbie zdrowia.

Podkarpacie

Pytony, boa, warany… Udaremniony przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów w Korczowej

Na przejściu granicznym Korczowa-Krakowiec funkcjonariusze KAS udaremnili przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów. Zwierzęta przekazano na kwarantannę do ZOO w Zamościu.

Podkarpacie

Na dębickim odcinku A4 kierowca miał na liczniku 248 km/h. Interweniowała grupa „Speed”

PODKARPACIE. Kierowca mercedesa stracił prawo jazdy na trzy miesiące i został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi.

Podkarpacie

Symboliczne wbicie łopaty na budowie obwodnicy Dynowa

DYNÓW. 35 mln inwestycja obejmuje m.in. budowę trzech mostów.

Reklama