Rzeszów - Sobota, 16.08.2025
Reklama

Motocyklista wypadł z drogi i stoczył się ze skarpy

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
POLAŃCZYK. Do wypadku doszło w Polańczyku. Kierujący motocyklem wypadł z drogi i stoczył się ze skarpy. Mimo podjętej reanimacji, życia motocyklisty nie udało się uratować.

Do wypadku doszło 5 października po godz. 11, w Polańczyku w powiecie leskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem, 45-letni mieszkaniec województwa łódzkiego.

W wyniku nadmiernej prędkości motocyklista na śliskiej nawierzchni wpadł w poślizg, zjechał z jezdni, a następnie wraz z pojazdem stoczył się z kilkumetrowej, stromej skarpy. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej, życia 45-latka nie udało się uratować.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 40 nowych zakażeń na Podkarpaciu [9.09.2021]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie znalazło się na trzecim miejscu w kraju pod względem liczby nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 

Podkarpacie

Ponad 30 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [8.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 35 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. Wyzdrowiało kolejne 11 osób. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

"Tropiciele Kultury" - nowy, filmowy projekt Podkarpackiego Stowarzyszenia dla Aktywnych Rodzin

PODKARPACIE. Tym razem będzie to seria filmików z udziałem dzieci, która ma „odczarować” wizyty w muzeach i pokazać je z innej perspektywy.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 400 nowych zakażeń w kraju. Na Podkarpaciu 26 przypadków [7.09.2021]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono 26 nowych przypadków. Wyzdrowiało 13 osób. Nie odnotowany żadnych przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu [6.09.2021]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie znalazło się na trzecim miejscu w kraju pod względem liczby nowych zakażeń. 

Podkarpacie

We wrześniu umowa na realizację kolejnego odcinka S19

PODKARPACIE. Przetarg na realizację inwestycji pozytywnie przeszedł kontrolę Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia [3.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło w 26 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. 28 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus. 17 nowych zakażeń na Podkarpaciu [2.09.2021]

PODKARPACIE. W czwartek (2.09) w województwie podkarpackim potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało 16 osób. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Reklama