Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

Najpierw spowodował kolizję, później uciekł. 19-latek miał 1,6 promila alkoholu w organizmie

Dodano:

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
KROSNO. Krośnieńscy policjanci zatrzymali 19-latka, który kierując volkswagenem uszkodził trzy zaparkowane samochody. Młody mężczyzna był pijany, miał około 1,6 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

We wtorek około godz. 13.30, oficer dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie, że na ul. Wieniawskiego w Krośnie doszło do kolizji drogowej, której sprawca oddalił się. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynikało, że kierujący volkswagenem na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na przykościelny parking, uszkadzając trzy stojące tam samochody.

Następnie kierowca golfa oraz podróżujący z nim pasażer, pieszo oddalili się z miejsca zdarzenia. W kolizji nikt nie ucierpiał. Policjanci rozpoczęli poszukiwania uczestników zdarzenia. Po chwili na miejscu pojawił się 19-letni mieszkaniec gminy Chorkówka, który przyznał się do spowodowania kolizji.

Młody mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Badanie alkomatem wykazało około 1,6 promila alkoholu w jego organizmie. Cztery godziny później do krośnieńskiej komendy zgłosił się 20-letni pasażer golfa. Mężczyzna był pijany. Policyjny alkometr wykazał u niego około 2 promile alkoholu.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pobili taksówkarza, bo nie chciał zabrać psa

PODKARPACIE. 41-letni taksówkarz z Krosna został brutalnie pobity przez trzy osoby - dwóch mężczyzn i kobietę. 

Podkarpacie

4 firmy chętne na wykonanie dokumentacji dla obwodnicy Przemyśla

PODKARPACIE. Inwestycja realizowana będzie w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Więcej wyzdrowień, niż nowych przypadków [16.10.2020]

PODKARPACIE. 842 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Wyzdrowiało kolejne 969 osób. Zmarło 12 mieszkańców województwa.  

Podkarpacie

3 osoby zginęło w sobotę na drogach Podkarpacia

PODKARPACIE. Do trzech tragicznych wypadków drogowych doszło w minioną sobotę na Podkarpaciu. W miejscowości Nockowa zginął kierujący ciągnikiem rolniczym, w Nisku motocyklista, a w Wysokiej Głogowskiej pieszy potrącony przez audi.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zgonów od początku pandemii [14.11.2020]

PODKARPACIE. Dziś w województwie podkarpackim potwierdzono 1162 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

55-latek złamał obowiązek izolacji i chodził po ulicach

PODKARPACIE. Sąd zastosował 2-miesięczny areszt wobec 55-letniego mężczyzny, który naruszył obowiązek izolacji i opuścił tarnobrzeską noclegownię, w której miał przebywać.

Podkarpacie

Koronawirus. 1264 nowych zakażonych na Podkarpaciu. W Rzeszowie 187 przypadków [13.11.2020]

PODKARPACIE. Aktualna sytuacja epidemiologiczna SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Znamy Laureatów Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" 2020

PODKARPACIE. Już po raz dziewiętnasty Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim organizowało prestiżowy konkurs jakim jest „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. 

Reklama