Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

Nerwowe zachowanie kierowcy na widok radiowozu. W trakcie przeszukania znaleziono narkotyki

Dodano: 07.01.2020 r.

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
KOLBUSZOWA. Susz roślinny, biały proszek, tabletki ekstazy oraz akcesoria narkotykowe zabezpieczyli kolbuszowscy policjanci u młodych mieszkańców powiatu mieleckiego. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie siedzącego za kierownicą mężczyzny i podjęli interwencję.

W niedzielę po północy, kolbuszowscy policjanci, podczas patrolu ulicy Towarowej, zwrócili uwagę na samochodów zaparkowany niedaleko jednej z kolbuszowskich dyskotek. Siedzący na miejscu kierowcy mężczyzna na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec osób znajdujących się w samochodzie.

Podczas rozmowy z kierowcą, policjanci zauważyli wystający ze schowka woreczek strunowy. Po jego sprawdzeniu okazało się, że w środku znajduje się pomarańczowa tabletka. W samochodzie oprócz kierowcy - 20-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego, znajdowało się trzech mężczyzn w wieku od 15 do 20 lat oraz 15-letnia dziewczyna. Wszyscy byli mieszkańcami powiatu mieleckiego.
Reklama
W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli u kierowcy jeszcze 12 tabletek ekstazy oraz woreczek strunowy z resztkami białego proszku. Dodatkowo u 17-latka policjanci zabezpieczyli woreczek strunowy z białym proszkiem, a u 15-latka susz roślinny. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli dodatkowo fajkę wodną, młynki, wagi elektroniczne oraz susz roślinny.

W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze przeszukali miejsce zamieszkania 20-latka, gdzie znaleźli 30 gramów suszu roślinnego. W sprawie trwają dalsze czynności. Pełnoletni odpowiedzą przed sądem karnym za posiadanie substancji zabronionych, sprawą nieletnich zajmie się sąd rodzinny.       

Źródło: KPP Kolbuszowa
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstanie klaster kosmiczny. Podpisano list intencyjny

RZESZÓW. W podrzeszowskiej Jasionce podpisano list intencyjny, który daje zielone światło dla utworzenia klastra kosmicznego w województwie podkarpackim i realizacji projektu Satelitarnego Systemu Obserwacji Ziemi.

Podkarpacie

Koronawirus. Od 1 lutego otwarte galerie handlowe, muzea i galerie sztuki. Nie będzie godzin dla seniorów

POLSKA/PODKARPACIE. Większość obostrzeń obowiązujących do 31 stycznia 2021 r., zostanie przedłużonych do połowy lutego. Od 1 lutego nastąpią jednak zmiany w handlu i kulturze. Znikną również godziny dla seniorów.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Wzrost liczby zakażeń, zmarło 13 osób [28.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [27.01.2021]

PODKARPACIE. Potwierdzono 182 zakażenia, 79 ozdrowieńców, 10 zgonów.

Podkarpacie

100 mln zł na naprawę podkarpackich dróg

PODKARPACIE. 100 mln złotych z rządowych środków przeznaczone zostanie na remont dróg wojewódzkich, które ucierpiały podczas powodzi.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 130 nowych zakażeń na Podkarpaciu [26.01.2021]

​PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 136 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 3 osoby.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch samochodów i radiowozu. Zablokowana DW723 w Tarnobrzegu

PODKARPACIE. W Tarnobrzegu, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 723, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i policyjnego radiowozu. Droga jest zablokowana w obu kierunkach, policjanci kierują na objazdy. 

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [22.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowały najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na Podkarpaciu.

Reklama