Rzeszów - Czwartek, 19.06.2025
Reklama

Nerwowe zachowanie kierowcy na widok radiowozu. W trakcie przeszukania znaleziono narkotyki

Dodano:

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
KOLBUSZOWA. Susz roślinny, biały proszek, tabletki ekstazy oraz akcesoria narkotykowe zabezpieczyli kolbuszowscy policjanci u młodych mieszkańców powiatu mieleckiego. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie siedzącego za kierownicą mężczyzny i podjęli interwencję.

W niedzielę po północy, kolbuszowscy policjanci, podczas patrolu ulicy Towarowej, zwrócili uwagę na samochodów zaparkowany niedaleko jednej z kolbuszowskich dyskotek. Siedzący na miejscu kierowcy mężczyzna na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec osób znajdujących się w samochodzie.

Podczas rozmowy z kierowcą, policjanci zauważyli wystający ze schowka woreczek strunowy. Po jego sprawdzeniu okazało się, że w środku znajduje się pomarańczowa tabletka. W samochodzie oprócz kierowcy - 20-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego, znajdowało się trzech mężczyzn w wieku od 15 do 20 lat oraz 15-letnia dziewczyna. Wszyscy byli mieszkańcami powiatu mieleckiego.
Reklama
W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli u kierowcy jeszcze 12 tabletek ekstazy oraz woreczek strunowy z resztkami białego proszku. Dodatkowo u 17-latka policjanci zabezpieczyli woreczek strunowy z białym proszkiem, a u 15-latka susz roślinny. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli dodatkowo fajkę wodną, młynki, wagi elektroniczne oraz susz roślinny.

W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze przeszukali miejsce zamieszkania 20-latka, gdzie znaleźli 30 gramów suszu roślinnego. W sprawie trwają dalsze czynności. Pełnoletni odpowiedzą przed sądem karnym za posiadanie substancji zabronionych, sprawą nieletnich zajmie się sąd rodzinny.       

Źródło: KPP Kolbuszowa
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W 5-latkę uderzył autobus. Dziewczynka jechała na hulajnodze

PODKARPACIE. Dziewczynka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie samochodów. Cztery osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Wczoraj niżańscy policjanci zabezpieczali miejsce wypadku drogowego w Kustrawie.

Podkarpacie

Darmowe badania techniczne samochodów i konsultacje z fachowcami

ŁAŃCUT. Stan techniczny swojego auta będzie można sprawdzić na parkingu przy sklepie Motores, ul. Podzwierzyniec 78, w godzinach od 10 do 16.

Podkarpacie

Policjanci odkryli siedem plantacji konopi. Zabezpieczono 242 krzewy i ok. 2500 gramów suszu [VIDEO]

MIELEC.Trzech mężczyzn, w wieku od 22 do 31 lat, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Mielcu

MIELEC. Do wypadku doszło po godzinie 23, na ulicy Wolności w Mielcu, na drodze wojewódzkiej nr 875.

Podkarpacie

Kolejne przypadki telazjozy u bieszczadzkich żubrów. Lekarz weterynarii: „Będziemy rekomendować eliminację osobników”

PODKARPACIE. W sierpniu stwierdzono kolejne przypadki telazjozy - groźnej choroby u żubrów powodowanej przez nicienie.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstanie farma fotowoltaiczna. W Krynicy podpisano list intencyjny

PODKARPACIE. Inwestycje zostaną zrealizowane na terenach należących do PKP S.A.

Reklama