Rzeszów - Wtorek, 19.08.2025
Reklama

Nie zapanował nad spadochronem. 27-latek upadł na murawę lotniska

Dodano:

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
KROSNO. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w sobotę na krośnieńskim lotnisku. Instruktor spadochronowy podczas lądowania doznał obrażeń i trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 14, na krośnieńskim lotnisku. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 27-letni instruktor spadochronowy podczas lądowania nie zapanował nad spadochronem i upadł na murawę lotniska.

W wyniku uderzenia 27-latek doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna był trzeźwy.

Na miejscu pracowali krośnieńscy policjanci oraz technik kryminalistyki. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.  
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kolejny odcinek S19 coraz bliżej realizacji

PODKARPACIE. Zakończenie robót planowane jest w II kwartale 2022 r.

Podkarpacie

Zanieczyszczenie wody przepływającej przez zaporę w Sieniawie

PODKARPACIE. Wody Polskie informują, że sytuacja jest już opanowana.

Podkarpacie

Raport z budowy obwodnicy Sanoka. Zakończenie planują na koniec bieżącego roku [FOTO]

SANOK. Zaawansowanie wszystkich prac wynosi ok. 86%, w tym robót drogowych 76,5%, mostowych 87%, a branżowych 70%.

Podkarpacie

Mieleckie Black Hawki z nowym uzbrojeniem. Mowa m.in. o pociskach powietrze-ziemia [FOTO]

MIELEC. PZL Mielec zaprezentował system uzbrojenia śmigłowca Black Hawk podwieszanego na jednostanowiskowym skrzydełku.

Podkarpacie

22 mln dla szpitali w województwie podkarpackim

PODKARPACIE. Obecnie nastąpi wzrost wyceny świadczeń: o 4% dla szpitali I stopnia oraz o 3% dla szpitali II stopnia.

Podkarpacie

W 5-latkę uderzył autobus. Dziewczynka jechała na hulajnodze

PODKARPACIE. Dziewczynka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie samochodów. Cztery osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Wczoraj niżańscy policjanci zabezpieczali miejsce wypadku drogowego w Kustrawie.

Reklama