Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

Nocny wypadek w powiecie przeworskim. 6 osób rannych

Dodano: 10.02.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Kisielowie / fot. KPP w Przeworsku
Wypadek w Kisielowie / fot. KPP w Przeworsku

PODKARPACIE. W Kisielowie w powiecie przeworskim doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów – Skody i Volkswagena. W wypadku rannych zostało 6 osób. Policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 21:00 w miejscowości Kisielów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobową Skodą, 28-letni mieszkaniec gminy Pawłosiów, z nieustalonych przyczyn na zakręcie drogi zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z busem marki Volkswagenem, kierowanym przez 59-letniego mieszkańca gminy Kańczuga.

W wynika zdarzenia rannych zostało 6 osób – kierowca i pasażer Skody oraz kierowca i trzech pasażerów Volkswagena. Poszkodowaniu zostali przetransportowani do szpitala.

Policjanci przebadali kierowców alkomatem. Obydwaj byli trzeźwi.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia i wykonali czynności, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KPP w Przeworsku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

2,5 g marihuany w plecaku szkolnym 16-latka

JAROSŁAW. Sprawą 16-latka zajmie się sąd rodzinny. 

Podkarpacie

Historyczny trakt Porta Rusica zostanie odnowiony. Rowerzyści otrzymają 50 km szlaków

PODKARPACIE.  Miłośnicy górskich podróży rowerowych otrzymają łącznie 50 km szlaków, w tym 14-kilometrowy odcinek typu „singletrack”.

Podkarpacie

Powstanie Polsko-Ukraińska Szkoła Ratownictwa Górskiego. Deklarację podpisał marszałek Ortyl

„Chcemy rozwijać naszą współpracę w obszarze ratownictwa górskiego w Karpatach"” – mówił marszałek województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Nastolatka zażyła lekarstwa i się okaleczyła. Pomogła jej rok młodsza siostra

PODKARPACIE. Policjant otrzymał informację o nastolatce, która zażyła lekarstwa i się okaleczyła.

Podkarpacie

Spadający pień przygniótł mężczyznę. Poszkodowanego ewakuował śmigłowiec LPR

PRZEWORSK. W działaniach brało udział 12 strażaków PSP i OSP, Policja, Pogotowie Ratunkowe oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Podkarpacie

Bez uprawnień i z 3 promilami alkoholu w organizmie. Grozi mu 2 lata pozbawienia wolności

RZESZÓW. O pijanym kierowcy, policjantów poinformował inny mężczyzna. 

Podkarpacie

Zatrzymano dwójkę mężczyzn za posiadanie narkotyków. Policjanci zabezpieczyli 27 gramów marihuany

ŁAŃCUT. Do zatrzymania mieszkańców Łańcuta doszło we wtorek, tuż po godz. 18.00.

Reklama