Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Nowa konsultant wojewódzki w dziedzinie diabetologii

Dodano: 01.04.2025 r. / Redakcja

fot. Jerzy Żygadło, PUW Rzeszów
fot. Jerzy Żygadło, PUW Rzeszów

PODKARPACIE. Dr Anna Juza została powołana na 5-letnią kadencję, na stanowisko konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie diabetol.

Dr n. med. Anna Juza jest zawodowo związana jest z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. Pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii z Pododdziałem Chorób Wewnętrznych.

Konsultanci wykonują m. in. zadania opiniodawcze, doradcze i kontrolne dla organów administracji rządowej, podmiotów tworzących w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej, Narodowego Funduszu Zdrowia i Rzecznika Praw Pacjenta jak również przeprowadzają kontrole dostępności do świadczeń zdrowotnych na obszarze województwa podkarpackiego.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Burmistrz Leżajska zakazuje tegorocznej pielgrzymki chasydów

LEŻAJSK. Burmistrz miasta wydał komunikat w związku związku z potwierdzonym w Leżajsku pierwszym przypadkiem koronawirusa na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

W Leżajsku potwierdzono pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [10.03.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu pod nadzorem jest 271 osób. 8 osób jest hospitalizowanych.

Podkarpacie

Wojewoda Podkarpacki apeluje o odwołanie imprez masowych

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart wystosowała apel do organizatorów i uczestników imprez masowych zakazujący ich organizacji, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Podkarpacie

Strażacy z Głogowa Małopolskiego zbierają na renowację wozu gaśniczego

Ochotnicza Straż Pożarna w Głogowie Małopolskim prowadzi zbiórkę pieniędzy na renowację wysłużonego samochodu gaśniczego. Potrzebują 4000 zł.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [9.03.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym lub w kwarantannie domowej jest 275 osób. 9 osób jest hospitalizowanych.

Reklama