Rzeszów - Niedziela, 26.10.2025
Reklama

Nowa Sarzyna. Zwłoki 40-letniego mężczyzny w zaparkowanym samochodzie

Dodano: 29.01.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Leżajsku
fot. KPP w Leżajsku

PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku pod nadzorem prokuratora, ustalają okoliczności śmierci 40-letniego mężczyzny. Jego ciało zostało znalezione w zaparkowanym samochodzie.

Wczoraj, około godz. 13:00, w jednym z samochodów zaparkowanych przy ul. 1 Maja w Nowej Sarzynie, odnaleziono zwłoki 40-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

Ciało 40-latka zabezpieczono do badań sekcyjnych. Funkcjonariusze zgromadzili materiał dowodowy, który pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności śmierci mężczyzny.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości poszukują wolontariuszy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Poszukiwanych jest blisko 500 wolontariuszy Paczki i 110 Akademii.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! W poniedziałek burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Burzom towarzyszyć będą silne opady deszczu do 20 mm oraz porywy wiatru do 70 km/h.

Podkarpacie

Nowa atrakcja w Solinie już dostępna dla turystów. Minął pierwszy tydzień

PODKARPACIE. Od 1 lipca turyści korzystają z nowego ośrodka turystycznego w Solinie i jego głównej atrakcji, czyli kolei gondolowej. 

Podkarpacie

Policjanci z Sanoka eskortowali do szpitala rodzącą kobietę

PODKARPACIE. Sanoccy policjanci pilotowali do szpitala samochód z rodzącą kobietą. Dzięki ich pomocy, przyszła mama w odpowiednim czasie trafiła pod opiekę specjalistów.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Zarębkach. Nie żyje 35-letni motocyklista

PODKARPACIE. 35-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i najprawdopodobniej uderzył w barierę ochronną. Mimo udzielonej pomocy, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Kolejna ofiara wody w powiecie leżajskim

PODKARPACIE. 60-letni mężczyzna utonął w zbiorniku wodnym w Przychojcu.

Podkarpacie

Tragedia w Leżajsku. W zbiorniku melioracyjnym utonął 24-latek

LEŻAJSK. 24-letni mężczyzna utonął nad tzw. Florydą. Jest pierwszą w tym sezonie ofiarą wody w powiecie leżajskim.

Reklama