Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

Nowy rozkład jazdy Polregio. Od lutego 2025 r. połączenie Rzeszowa z Bieszczadami

Dodano: 09.12.2024 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe Polregio
fot. Materiały prasowe Polregio

PODKARPACIE. Spółka Polregio ogłosiła zmiany w rozkładzie jazdy. Korekta obejmie wszystkie województwa, w których kursują pociągi przewoźnika, w tym również podkarpackie. Nowością będzie m.in. bezpośrednie połączenie Rzeszowa z Bieszczadami.

Więcej tras, nowe i powracające po przerwie relacje, nowe przystanki i częstsze połączenia – to główne zmiany związane z nowym rozkładem jazdy pociągów POLREGIO. W województwie podkarpackim korekta rozkładu obejmie następujące zmiany:

Od 15 grudnia wydłużona zostanie relacja jednej pary pociągów ze stacji Dębica do stacji Czechowice-Dziedzice, obecnie kursującej do Oświęcimia.

Przewoźnik zapowiedział również uruchomienie długo wyczekiwanego, bezpośredniego połączenia Rzeszowa z Bieszczadami. To wystartuje 22 lutego 2025 r. Pociąg będzie kursował w weekendy jako przyspieszony REGIO w relacji Rzeszów Główny–Ustrzyki Dolne–Rzeszów Główny.

Reklama

Od 10 marca 2025 r. dodatkowo w dni robocze będzie również kursować jedna para pociągów w relacji Rzeszów Główny–Ustrzyki Dolne–Rzeszów Główny oraz Rzeszów Główny–Sanok–Rzeszów Główny.

Zmiany nastąpią również w Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej. Zwiększy się częstotliwość kursowania pociągów z Rzeszowa Głównego do Dębicy, Strzyżowa nad Wisłokiem i Kolbuszowej.

Bez zmian pozostanie natomiast połączenie stolicy Podkarpacia z lotniskiem w Jasionce. Tak jak do tej pory, realizowanych będzie 13 par codziennych kursów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

335 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zero zgonów [1.03.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 335 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Podkarpacie

Koronawirus. Duża liczba nowych zakażeń i zgonów na Podkarpaciu [27.02.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 684 osoby zakażone koronawirusem SARS-CoV-2, z czego 147 w Rzeszowie.

Podkarpacie

Zderzenie pociągu relacji Rzeszów - Szczecin z lokomotywą. 3 osoby ranne

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło Chałupkach Dębiańskich. W zderzeniu lokomotywy salinowej z pociągiem pośpiesznym relacji Rzeszów – Szczecin, ranne zostały trzy osoby.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Krośnie. Nie żyje 81-letni pieszy

PODKARPACIE. 24-latek kierujący bmw potrącił 81-letniego mężczyznę, przechodzącego przez przejście. W wyniku doznanych obrażeń, pieszy zmarł w drodze do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. Duży wzrost liczby zakażeń na Podkarpaciu, zmarło 19 osób [24.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach i zgonach na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Policyjna eskorta chorej kobiety do szpitala

PODKARPACIE. 64-letnia kobieta miała podejrzenie zawału serca.

Podkarpacie

Ponad 250 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 8 osób [23.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach w województwie podkarpackim.

Reklama