Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Ogłoszono przetarg na remont mostu w Nowej Dębie

Dodano: 05.02.2019 r.

fot. GDDKiA Rzeszów
fot. GDDKiA Rzeszów
NOWA DĘBA. GDDKiA Rzeszów ogłosiła przetarg na remont mostu w ciągu drogi krajowej nr 9 w Nowej Dębie. Na oferty czekają do 19 lutego 2019 r.

Kryteriami wyboru najkorzystniejszej oferty będą: cena (60%), okres gwarancji (20%) i termin realizacji (20%). GDDKiA oczekuje, że termin wykonania robót budowlanych wyniesie maksymalnie 6 miesięcy od daty podpisania umowy.

Przedmiotem zamówienia jest remont mostu, obejmujący realizację z zachowaniem jednokierunkowego ruchu kołowego w trakcie prowadzenia prac na obiekcie. Przyszli wykonawcy na składanie ofert mają czas do 19 lutego br.

Remont polegał będzie m.in. na:
 
  • rozbiórce wyposażenia i niezbędnych elementów konstrukcyjnych na połowie obiektu,
  • remoncie połowy istniejącego obiektu i dojazdów,
  • przełożeniu ruchu na wyremontowaną połowę obiektu,
  • rozbiórce elementów na pozostałej części obiektu i dojazdów,
  • remoncie drugiej części obiektu wraz z dojazdami.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pijany kierowca koparki uszkodził dwa samochody i motocykl

PODKARPACIE. Blisko 2 promile miał 49-latek, który kierując koparką, uszkodził dwa samochody i motocykl. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Zderzenie samochodu z żubrem w Bieszczadach

PODKARPACIE. W wypadku ranna została pasażerka samochodu. Niestety zwierzę nie przeżyło.

Podkarpacie

14-latek podpalił dwie stodoły i wiatę

PODKARPACIE. O dalszym losie nastolatka zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich w Stalowej Woli.

Podkarpacie

Uwaga! Dziś możliwe burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzenia 1 i 2 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym w Łańcucie

ŁAŃCUT. Na przejeździe kolejowym w Łańcucie doszło do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem technicznym. Kobieta kierująca osobówką poniosła śmierć na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 198 zakażeń w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia. Z powodu Covid-19 i chorób współistniejących zmarło 3 osoby.  

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w Tryńczy. Pociąg uderzył w ciężarówkę

PODKARPACIE. W wypadku zginął 37-letni kierowca ciężarówki. 

Podkarpacie

Osiem ofert w przetargu na realizację 6-kilometrowego odcinka S19

PODKARPACIE. Ponad 6-kilomtrowy odcinek S19 Lutcza – Domaradz, będzie jednym z trudniejszych w realizacji fragmentem międzynarodowego szlaku Via Carpatia.

Reklama