Rzeszów - Czwartek, 12.02.2026
Reklama

Ośmiu kierowców straciło prawo jazdy. Wszyscy za nadmierną prędkość

Dodano: 18.09.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
BRZOZÓW. W miniony weekend policjanci ruchu drogowego brzozowskiej komendy zatrzymali ośmiu kierowców, którzy jechali z prędkością ponad 100 km/h w obszarze zabudowanym, czyli o ponad 50 km/h więcej niż pozwalają na to przepisy. Poza mandatem i punktami karnymi, wszyscy mężczyźni stracili swoje uprawnienia na najbliższe 3 miesiące.

Pomimo wielu apeli, ostrzeżeń oraz poważnych konsekwencji, w dalszym ciągu zdarzają się kierowcy, którzy w sposób rażący naruszają przepisy ruchu drogowego. Tylko w miniony weekend brzozowscy  funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali ośmiu kierowców, którym zdarzyło się mocniej nacisnąć na pedał gazu.

Wszyscy mężczyźni w obszarze zabudowanym jechali z prędkością o 50 km/h większą niż powalają na to przepisy. Najwyższy pomiar jaki odnotowali policjanci to 117 km/h.

Mundurowi zatrzymali ośmiu kierowcom prawa jazdy za nadmierną prędkość. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyźni będą musieli się pożegnać ze swoimi uprawnieniami na najbliższe trzy miesiące.  
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW. Silnie powieje na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało komunikat o silnych wiatrach, które wystąpią dziś w 10 powiatach na terenie województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [11.03.2020]

Jedna osoba zakażona koronawirusem, 422 osoby pod nadzorem, 93 w kwarantannie domowej, 11 hospitalizowanych...

Podkarpacie

3 przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

RZESZÓW. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Wśród zakażonych są dwie osoby z Podkarpacia.

Podkarpacie

Burmistrz Leżajska zakazuje tegorocznej pielgrzymki chasydów

LEŻAJSK. Burmistrz miasta wydał komunikat w związku związku z potwierdzonym w Leżajsku pierwszym przypadkiem koronawirusa na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

W Leżajsku potwierdzono pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [10.03.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu pod nadzorem jest 271 osób. 8 osób jest hospitalizowanych.

Podkarpacie

Wojewoda Podkarpacki apeluje o odwołanie imprez masowych

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart wystosowała apel do organizatorów i uczestników imprez masowych zakazujący ich organizacji, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Reklama