Rzeszów - Środa, 17.12.2025
Reklama

Ośmiu kierowców straciło prawo jazdy. Wszyscy za nadmierną prędkość

Dodano: 18.09.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
BRZOZÓW. W miniony weekend policjanci ruchu drogowego brzozowskiej komendy zatrzymali ośmiu kierowców, którzy jechali z prędkością ponad 100 km/h w obszarze zabudowanym, czyli o ponad 50 km/h więcej niż pozwalają na to przepisy. Poza mandatem i punktami karnymi, wszyscy mężczyźni stracili swoje uprawnienia na najbliższe 3 miesiące.

Pomimo wielu apeli, ostrzeżeń oraz poważnych konsekwencji, w dalszym ciągu zdarzają się kierowcy, którzy w sposób rażący naruszają przepisy ruchu drogowego. Tylko w miniony weekend brzozowscy  funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali ośmiu kierowców, którym zdarzyło się mocniej nacisnąć na pedał gazu.

Wszyscy mężczyźni w obszarze zabudowanym jechali z prędkością o 50 km/h większą niż powalają na to przepisy. Najwyższy pomiar jaki odnotowali policjanci to 117 km/h.

Mundurowi zatrzymali ośmiu kierowcom prawa jazdy za nadmierną prędkość. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyźni będą musieli się pożegnać ze swoimi uprawnieniami na najbliższe trzy miesiące.  
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Cztery osoby straciły życie w wypadkach drogowych podczas majówki. Znamy policyjne statystyki

PODKARPACIE. Podczas  akcji "Majowy Weekend 2019" najwięcej nietrzeźwych kierowców zatrzymano 3 maja.

Podkarpacie

Drugi stopień zagrożenia na Podkarpaciu. Powodem są intensywne opady deszczu

PODKARPACIE. Drugi stopień zagrożenia obowiązuje od godz. 20:00 dnia 29.04.2019 do godz. 20:00 dnia 30.04.2019.

Podkarpacie

Policjanci rozpoczynają dzisiaj akcję „Majowy Weekend 2019”. Potrwa do 5 maja

PODKARPACIE. Policyjne działania potrwają od wtorku do niedzieli.

Podkarpacie

Zablokowana krajowa „dziewiątka”. Naczepa z kruszywem uległa uszkodzeniu

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło około godz. 12, w Cmolasie.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszego. Zginął 29-latek

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło 28 kwietnia przed godz. 21.30 na ul. Mickiewicza (droga wojewódzka nr 835) w Kańczudze.

Podkarpacie

Bieszczadzka Kolejka Leśna rozpoczęła sezon letni

PODKARPACIE. Kursy odbywać się będą również w tzw. długie weekendy, tj. od 27 do 5 maja oraz od 20 do 23 czerwca.

Podkarpacie

CBA zatrzymała pięciu przedsiębiorców z Podkarpacia. Sprawa dotyczy tzw. pustych faktur

PODKARPACIE. Zatrzymani po zakończeniu przeszukań zostaną przewiezieni do Prokuratury Regionalnej w Lublinie.

Reklama