Rzeszów - Sobota, 02.08.2025
Reklama

Ostrzeżenie IMGW! W poniedziałek upały i burze na Podkarpaciu

Dodano: /

fot. Adobe Stock / Pixabay
fot. Adobe Stock / Pixabay

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I i II dotyczące upału oraz burz, jakie prognozowane są na terenie Podkarpacia.

W poniedziałek, 23 czerwca 2025 r. synoptycy zapowiadają upały na terenie całego województwa podkarpackiego. Termometry wskażą maksymalnie od 30 do 33 stopni Celsjusza. Ostrzeżenie I stopnia obowiązuje od godz. 11:00 do godz. 20:00.

Tego samego dnia, późnym popołudniem i wieczorem spodziewane są również burze, lokalnie z gradem oraz silnym wiatrem, osiągającym prędkość nawet do 115 km/h. Ostrzeżenia II stopnia obowiązują dla powiatów: dębicki, kolbuszowski, mielecki, ropczycko-sędziszowski, stalowowolski, Tarnobrzeg i tarnobrzeski od godz. 17:00 do godz. 24:00, natomiast dla pozostałej części województwa od godz. 20:00 do godz. 2:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

29-latek z Ropczyc z zarzutami za nielegalny handel grami komputerowymi

ROPCZYCE. Policjanci zabezpieczyli sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie.

Podkarpacie

Na terenie Podkarpacia trwają ćwiczenia pk. Twierdza-19. Uczestniczą w nich jednostki z Rzeszowa

PODKARPACIE. 23 stycznia odbyło się spotkanie uczestników ćwiczenia z wojewodą podkarpackim Ewą Leniart.

Podkarpacie

CBA zatrzymało trzech podkarpackich przedsiębiorców

PODKARPACIE. CBA nie nie wyklucza kolejnych zatrzymań w sprawie.

Podkarpacie

Śmiertelne w skutkach potrącenie pieszego i ucieczka z miejsca wypadku. 25-latek może trafić do więzienia na 12 lat

PODKARPACIE. Wsiadł pijanym za kołko i potrącił rowerzyste. Cyklista zmarł, kierowca uciekł z miejsca wypadku.

Podkarpacie

Trójka nastolatków podejrzana o rozbój. Obezwładnili i okradli 15-latka

KROSNO. 15-letni chłopiec został zaatakowany przez trzech nastolatków, którzy go obezwładnili i ukradli mu 100 złotych.

Podkarpacie

Dwóch Afgańczyków ukryło się w naczepie z jabłkami

PODKARPACIE. Jako pierwsi na miejscu zdarzenia interweniowali policjanci z Niska. 

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Kierowca samochodu był pijany

PODKARPACIE. Potrącony rowerzysta zmarł w szpitalu.

Reklama