Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Ostrzeżenie przed gęstą mgłą. Pojawi się przed północą

Dodano: 16.01.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed gęstą mgłą na obszarze wszystkich powiatów w województwie podkarpackim.

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozują wystąpienie gęstej mgły na terenie Podkarpacia, ograniczającej widzialność do 100 m. Problemy z widocznością mogą się rozpocząć od godz. 23:00 dnia 16.01.2020 i potrwają do godz. 09:00 dnia 17.01.2020.

Powyższe ostrzeżenie zostało wydane dla powiatu bieszczadzkiego, brzozowskiego, jarosławskiego, jasielskiego, kolbuszowskiego, krośnieńskiego, leskiego, leżajskiego, lubaczowskiego, łańcuckiego, przemyskiego, przeworskiego, ropczycko-sędziszowskiego, rzeszowskiego, sanockiego i strzyżowskiego.

Ostrzeżenie podzielono na dwie części. Druga z nich mówi o wystąpieniu gęstej mgły, już od godz. 21:30 dnia 16.01.2020 do godz. 09:00 dnia 17.01.2020, w powiecie dębickim, mieleckim, niżańskim, stalowowolskim i tarnobrzeskim.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W czwartek zawyją syreny alarmowe

PODKARPACIE. Dwa głośne sygnały alarmowe zostaną wyemitowane w najbliższy czwartek, 18 listopada.

Podkarpacie

Coraz więcej stulatków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Już 122 osoby z terenu woj. podkarpackiego pobierają z ZUS świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 300 zakażeń, 4 zgony [15.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 322 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 718 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [12.11.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 636 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Kolejne 504 osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 800 zakażeń, 19 zgonów [10.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 795 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 600 nowych zakażeń na Podkarpaciu [9.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 606 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 300 nowych zakażeń na Podkarpaciu [8.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 327 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 420 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano zgonów osób chorych na COVID-19.

Podkarpacie

Nocny wypadek na A4. Citroen uderzył w bariery

PODKARPACIE. 35-letnia kobieta kierująca citroenem, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bariery ochronne. W zdarzeniu ucierpiała jedna z pasażerek.

Reklama