Rzeszów - Poniedziałek, 23.06.2025
Reklama

Ostrzeżenie przed gęstą mgłą. Pojawi się przed północą

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed gęstą mgłą na obszarze wszystkich powiatów w województwie podkarpackim.

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozują wystąpienie gęstej mgły na terenie Podkarpacia, ograniczającej widzialność do 100 m. Problemy z widocznością mogą się rozpocząć od godz. 23:00 dnia 16.01.2020 i potrwają do godz. 09:00 dnia 17.01.2020.

Powyższe ostrzeżenie zostało wydane dla powiatu bieszczadzkiego, brzozowskiego, jarosławskiego, jasielskiego, kolbuszowskiego, krośnieńskiego, leskiego, leżajskiego, lubaczowskiego, łańcuckiego, przemyskiego, przeworskiego, ropczycko-sędziszowskiego, rzeszowskiego, sanockiego i strzyżowskiego.

Ostrzeżenie podzielono na dwie części. Druga z nich mówi o wystąpieniu gęstej mgły, już od godz. 21:30 dnia 16.01.2020 do godz. 09:00 dnia 17.01.2020, w powiecie dębickim, mieleckim, niżańskim, stalowowolskim i tarnobrzeskim.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 1049 nowych zakażeń. Rzeszów na czele [2.11.2020]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych sanepidu, minionej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 1049 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało kolejne 465 osób, 13 zmarło.

Podkarpacie

Jechał motocyklem blisko 200 km/h w terenie zabudowanym

PODKARPACIE. 26-letni motocyklista odpowie za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 147 km/h!. 

Podkarpacie

Aktualne ogniska koronawirusa na Podkarpaciu [30.10.2020]

​PODKARPACIE. W województwie podkarpackim występuje obecnie 6 ognisk.

Podkarpacie

Zderzenie osobówki z ciężarówką w Cmolasie

PODKARPACIE. W Cmolasie doszło do zderzenia osobowego fiata z samochodem ciężarowym. Kierowca osobówki zginął na miejscu. 

Podkarpacie

Koronawirus. 1274 nowych zakażonych na Podkarpaciu. W Rzeszowie 155 przypadków [30.10.2020]

PODKARPACIE. Ostatniej doby zakażenie potwierdzono u 1274 mieszkańców województwa. Wyzdrowiało kolejne 488 osób, 14 zmarło.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zakażeń od początku pandemii [29.10.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu padł nowy rekord pod względem dobowej liczby zachorowań na Covid-19.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w miejscowości Róża. Wózek widłowy przygniótł 33-latka

PODKARPACIE. W miejscowości Róża na Podkarpaciu, 33-letni mężczyzna został przygnieciony przez wózek widłowy. Niestety jego życia nie udało się uratować. W sprawie zatrzymano 48-letniego mężczyznę.

Reklama